Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.
ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.

ВІЗЬМЕМО СЕРЕДНЮ СТАРУ ЦІНУ НАПРИКЛАД 2000 ЗА ВЕЧІР.ЧИ МОЖЕ ЦІНИ ЗАЛИШИЛИСЯ ТІ САМІ. В НАС БУЛИ 1800 ГР. ЗАРАЗ НЕ ЗНАЮ. ЗАВТРА ВЗНАЮ НАПИШУ.

Ми старі халтури, які встигли набрати по старому курсу, ще беремо в гривнях (бо так домовилися), а нові забави беремо в доларах. Так відразу замовнику і говоримо... А де він їх візьме (чи має чи буде купувати) то вже нехай думає сам. Або по банківському курсу в гривнях...

Мені здається, що з тою ситуацією яка зарас складається в Україні ,загадувати на майбутнє дуже невдячна справа... Юрко добре сказав,ми також стали на тверду валюту ...проте не виключаю і  такий варіант що до літа можливу буду радий і мішку картоплі чи куску солонини... в це мало віриться,але війна розставляє свої пріоритети......недоведи Господи.

Топікстартер, не пишіть повідомлення великими літерами. Вам що 8 рочків?

"Круті"як я подивлюсь)) .Треба війгну виграти, економіку до якогось ладу доводити і...я побачу можливість того ж замовника розплатитись.

"Круті"як я подивлюсь)) .Треба війгну виграти, економіку до якогось ладу доводити і...я побачу можливість того ж замовника розплатитись.

Виграти треба не війну, а нашу владу, тоді будуть зміни. Але не про політику тема. Не круті, а просто виконуєм свою роботу і не хочемо, в часи, коли долар по 25 грн працювати за 150 баксів замість 400... Якщо замовник бачить ситуацію, а люди в нас не дурні повально, то розуміє всі ризики і свідомо йде на підготовку весілля. Бо інакше, як ся не чуєш в грошах, то мовчки постав автограф в паспорті і йди домів пити пиво. Я свою працю і працю свого колективу шаную і задарма працювати не збираюся - не той вік і стаж... А хто хоче війни грати, економіку перше піднімати, а тоді грати забави - то "фантастика на другому поверсі"

Бо інакше, як ся не чуєш в грошах, то мовчки постав автограф в паспорті

100%!!!!!!  Занотовую в свій словничок.  Юрку, з мене пиво.

А тепер арифметика:

Продукти подорожчали, кошторис на одне місце в закладах зріс.

Алкоголь зріс в ціні і з 1 січня подвижка на 10%.

Весільне вбрання та взуття піднялось разом з доляром.

При бюджеті весілля, який вираховується тисячами доларів, сума видатків на музику незначна.

А тепер конкретно по темі. Я давно казав і це десь писалось мною в темах цього форуму, що спів 2-3 осіб під фонограми не може коштувати 400-500$. Все потрохи стає на свої економічно обгрунтовані позиції. І ці всі потуги під гаслами: давайте боротись проти опускання цін, марні.  Панове, капіталізм, він такий... Це колись гурт не виїзджав за межі міста/села чи району. Тепер відіграти весілля в сусідній області вже давно буденність. Ми всі конкуренти, то ж потрібно шукати в собі можливість знаходження переконливиих аргументів перед потенційним замовником, при перемовинах перед роботою. Потрібно мати чіткі аргументи пояснення і обгрунтування ціни ваших послуг. "Всі так беруть" - це з минулого століття.

 

"... спів 2-3 осіб під фонограми не може коштувати 400-500$ ..."

Yulianovich, правий 100%...  тому й передноворічні службові банкети волають он  по-одному  чи по-двоє, щоб хоч 300-400 гривень заробити. Я не кажу вже про новорічну ніч, позавчора звонить мені власник одного нашог ресторану і запрошує попрацювати у свому закладі в новорічну ніч, заклад досить пристойний, тому й питаю, що заплатиш за роботу і чи накриєш якийсь стіл (хоч по мінімуму для пристойності, не всю ж ніч на гардеробі вісіти) нас буде троє. Каже мені -  "Ну у нас как у всех, как у всех..."  Добре кажу, я пройдусь по закладах міста, ознайомлюсь які в кого умови роботи в новорічну ніч, та й перетелефоную. Ну от пройшовся я по кабаках, оцінив за що люди погоджуються працювати всенощну і зрозумів що перезвонювати у ресторан немає ніякого сенсу бо не варте то всьо взагалі нічого...  А ситуація така: в основному волається кругом по-двое-троє, скрізь саме лиш МП3, платять 1500-1600 грн на колектив і стіл для артистів накривають не скрізь, а в більшості ніде.  "...Та ми якось там разом із іх офіціантами біля кухні, скільки там тої ночі"-  мене то не влаштовує. 

А тепер, як каже Yulianovich, арифметика: приїхати ввечері о 23.00 в кабак ясно що на таксі треба - мінус, приїхати додому о 5-6 ранку ясно що на таксі теж, а таксисти на новий рік дорогезні, а з огляду на теперішню економічну ситуацію так взагалі прям скажем золоті, якусь фляшку (а кому й до фляшки) взяти треба - теж мінус... Я от подумав, а за що ж вони взагалі працюють? До речі вся лабушня погоджується на ті умови, ніхто не відмовився від лаби... За 400-500грн чистого доходу на душу, за всю ніч? Тта це ж "іздевательство какоє-то" над музико... Такі  от у нас справи 

За 400-500грн чистого доходу на душу, за всю ніч?

Значить це реальна вартість послуги.  По хронометражу новорічний вечір мабуть не коротший за весілля....

За 400-500грн чистого доходу на душу, за всю ніч?

Не " чистого" - це без транспортних і " хавчика", чистого  буде менше. Такі ціни на Н..Р..( з 22.00 - до  05.00) і в нас. Короче і ніченьки не доспав і ....... не видав. Певно буду мнєв диван 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти