Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Синтезатор YAMAHA PSR - E443. Огляд, можливості, апгрейд..
Синтезатор YAMAHA PSR - E443. Огляд, можливості, апгрейд..

Придбав синтезатор YAMAHA PSR - E443. Модель 2014 року. Так як інструмент в мене перший прошу власників такого ж, або попередніх моделей поділитися тонкощами, секретами. Насамперед цікавить можливість розширення бази стилів, звуків. Чи можна використовувати стилі з флешки, які стилі підходять, а які ні.. Дуже хочу знайти українські стилі.

Ау! Панове музиканти! Лабухи! Тут є хтось на форумі, хоча б з 433-тьою ?  

Інструмент непопулярний через складність освоєння і експлуатації, стилів практично нема, малочисельні користувачі закриті і непривітні.

Сам Синтезатор дуже крутий, якщо його правильно освоїти, але на то підуть роки. Я б радив купити щось простіше і поширеніше...

Справжня каста 443... Доступ закритий. 

unclehaphap, я не з таких, відкритий і привітний. Якщо стилів практично нема, то мабуть тому, що це новинка, ще не написали.. Хоча мали б підходити ті ж, що і до попередньої моделі??? Чи не так?

А синтезатор дійсно крутий, дуже приємний звук, з стилями можна "трохи боротися", відключаючи деякі лишні інструменти, а фільтри в реальному часі взагалі творять дива. Але хотілося б запустити стиль а-ля Модерн Талкінг, наприклад, а такого там немає і приблизно.. Якби роздобути десь, а ще флешку в поміч... Що скажете?

Ну ось, зіткнувся з першою проблемою. Прошу підказати що робити. Не можу завантажити стилі з флешки. Флешку форматнув на інструменті, утворилась папка "USER FILES", загнав туди кілька стилів, при спробі завантажити в синтезатор командою "Load Style", на дисплеї синтезатора пише "no files".. Хоча композиції (Song) в форматі Midi читає прекрасно і здійснює з ними всі прописані операції... В чому може бути проблема?

Друзі потрібна ссилка на робочу програму Musicsoft Downloader.. Або сама прога архівом, будь як.. Можна на ava-ava89@bk.ru.. Будь ласка!!!

 

Відбій! Все вже вийшло.. А каста реально затянута......

Пан unclehaphap пам'ятаю писав: "Інструмент непопулярний через складність освоєння і експлуатації, стилів практично нема, малочисельні користувачі закриті і непривітні.

Сам Синтезатор дуже крутий, якщо його правильно освоїти, але на то підуть роки. Я б радив купити щось простіше і поширеніше..."

 Так ось, хочу сьогодні відповісти всім скептикам - інструмент непопулярний, бо новий, але я його чомусь же купив? Складності в експлуатації не помітив, щодо освоєння, то була проблемка в завантаженні сторонніх стилів, яку вирішив практично сам, і тепер зможу вказати на причину цього іншим. Щодо самих стилів, то іструмент читає абсолютно всі стилі інших інструментів "Yamaha", від старіших 520, 640, 740.. і до S750, S950, а також серії MOTIF. Просто деякі стилі звучать краще, інші гірше, але вибрати є з чого. Вчора "наколошматив" біля 50-ти.. Їх я вибрав з двох сотень.. Щодо непривітності інших власників - то це їхні проблеми. А купляти щось "таке як у всіх", то "не такий страшний вовк як його малюють"..

З повагою і з наступаючим Новим Роком!!!!!!!!!!!!!

У Мотіфі немає самограйкових стилів...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти