Головна сторінка » Список форумів » Вчителям музики, керівникам дитячих садочків та організаторм масових свят » Патріотичне свято першого дзвоника "Ненька-Україна нас усіх віта зі святом знань"
Патріотичне свято першого дзвоника "Ненька-Україна нас усіх віта зі святом знань"
Ненька-Україна нас усіх вітає з Святом знань! Диктор: Увага! Увага! Слухайте всі. Гей фанфары гучніше звучіть! І про початок навчального року країну мою сповістіть! Звучать фанфари Вед. Знову свята радісні хвилини, Безліч вересневих привітань. Здрастуй, школо! Ненька-Україна Нас вітає всіх із святом Знань! Вед. Здрастуй, школо! Я скучив за літо За уроками, класом своїм, І за сонцем, що в вікна відкриті Гріє променем нас золотим. Вед. Здрастуй, школо! Чекають уроки І веселі перерви на нас. Ми до знань робим впевнені кроки, Переходимо з класу у клас. Пісня «Здраствуй, школо!» Вед. Доброго дня усім! Вед. Щиро вітаємо вас зі святом першого дзвоника — урочистим днем Знань! Вед. Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Вед. Цей день — перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи. Шановні освітяни і батьки, любі школярі, сьогодні наше свято. Усі ми, від першокласника до старшокласника, відзначаємо нині початок нового навчального року. Вед. В цей день наша дружня шкільна українська родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Вед. Також з нетерпінням на них чекає перша вчителька Пакало Наталія Михайлівна, яка візьме їх за руку і поведе в країну знань. Вед. І за добрим українським народним звичаєм ми зустрічаємо наших любих першачків вишитим рушником. Дівчата в українських костюмах утворюють браму з рушників Вед. Тож привітайте їх, тих, хто буде прославляти ім"я Ображіївського НВК творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями. Вед. Вітайте: ______________________________ _________________________________ __________________________________ __________________________________ _____________________________________ ______________________________________ ______________________________________ _______________________________________ Діти спускаються по сходах, до них підходить перша вчителька, бере за руку першого першокласника і веде на своє місце. Вед. Ідуть вони замріяні і чинні, І радість їх аж ллється через край. Привітай їх, Україно! Рідна школо, привітай! Оплески Вед. Українська рідна школа! В ній лунає рідне слово, В ній надія на понову, З неї виллється, мов море, Струмінь світла у простори! Вед. Іскриться крапелька роси На золотім листку калини. Світ молодіє від краси Під небом України. Вед. Пульсує чисте джерело, Як жилка синя-синя. Цвітуть міста і селища Під небом України. Вед. Мій добрий отчий теплий дім, Немов гніздо пташине. І я росту, співаю в нім Під небом України. Вед. Шановні працівники, учні та гості нашої школи! Станьмо під прапором синьо-жовтим — Стягом яскравим відважних дідів! Серцем блакиті торкнемося й позолоти, Він, як Вітчизна, у серці один. 4 учні виносять прапор, який одягають на флагшток . Вед. Знаєм, Україна повсюди з нами Бачим, не старіє вона, а росте Хай звучить на святі гімн її прекрасний, Що вперед нас у майбутнє поведе. Вед. Нехай на нас чекають добрі зміни, У наших свят традиція одна. Підняти в гору прапор України Хай гімн держави зараз пролуна. Гімн Вед. Ура! Навчальний рік свій відкрива сезон, Вирує школа, наче стадіон. Директорові та гостям учні підносять хліб-сіль, Щоб урожайним на високі бали був цей рік. Учениця підносить директору хліб-сіль на вишитому рушнику. Вед. Ну а тепер хай директора слово для всіх прозвучить, Бо це є неповторна і пам’ятна мить, То ж з початком нового навчального року вас вітає директор Ображіївського НВК – Гончаренко Анатолій Миколайович. Виступ директора Вед. Всміхається сонце з небесних висот І сипле проміння ласкаве. З маленьких дітей виростає народ. З шкільної родини – держава! Вед. Сьогодні привітати нашу шкільну родину зі святом прийшло багато гостей. І ми з приємністю надаємо слово _________________________________________________________________ __________________________________________________________________ Вед. До слова запрошуємо ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Виступ гостей Перше вересня – це урочистий день! Першокласників в школі вітаємо І, як ведеться у житті цим невпиннім, Щасливої долі вам щиро бажаємо. Вінчайте славою рідну країну, Сьогодні вас вітає сама Україна! Виходять учні, які співають пісню «Перлина-Україна» 1. Я - українка! Бо живу в Україні На вільній, єдиній моїй Батьківщині. 2. Я - українка. Цього не відняти! Дозвольте, шановні, всіх із святом вітати! 1. Це моє велике село Де моє коріння проросло. Це мій дім, а це і школа. А ось це все – друзів коло. 2. Це ось наші мами й тата, В небі наші ластів’ята, Світ життя – святий гостинець. Ми в нім, я в нім українка. 1. Ми в нім всі – одна кровинка: Українець – українка. Ми разом, не поодинці, Українки, українці! 2. Ми – це вільна Батьківщина. Українці – Україна! Композиція «Перлина-Україна», в якій з’являється дівчина Україна Вед. Сьогодні на Перший дзвіночок Завітала сама Україна. Благословляє синів своїх і дочок Матінка наша єдина. Україна Я — вкраїнська земля, чарівний дивосвіт, Голубінь над чистим золотом колосся! В школі нашій починається натхнення зліт, Бо настав цей урочистий день, І все омріяне збулося! Сьогодні разом всі: і старші і малята, І хочу я всім щастя побажати . До знань щоб дорога легкою була, Мого благословення лунають слова . А ось цей віночок з верби та калини, Як символ єднання хай вам світить віднині. Дівчата в українських костюмах виносять великий вінок з верби і калини від якого розходяться жовто сині стрічки, а першокласники колом підходять до віночка, беруть стрічку і розходяться в різні боки у вигляді промінчиків.. Вед. Вже за партами в школах Нове плем’я козацьке росте. І до тебе, Вкраїно, душею Вже з дитинства воно приросте. Вед. Вільні діти твоєї родини У майбутнім прославлять свій край. І простори твої, Україно, Перетворять в справжнісінький рай. Вед. Тож саме зараз хочеться надати слово винуватцям нашого свята – першокласникам! Виступ першокласників Вед. А тепер, любі першокласники! Прийміть слова привітання від вашої першої вчительки Пакало Наталії Михайлівни. Виступ першої вчительки. Вед. Дорогі учні! Зараз до вас із щирим словом звертається мати Норова Лілія Нуралібеківна, яка сьогодні прийшла вас благословити в подальшу щасливу дорогу, щоб раділо материнське серце за своїх дітей. Воістину правду сказав Василь Симоненко: Можна вибрать друга і по духу брата, Та не можна рідну матір вибирати. Виступ мами Україна . На цих урочистостях, на моєму святі Вшануйте вчителів завзятих! Вони знання передають, Свої серця вам віддають! Сьогодні, в день святковий, урочистий Прийміть, шановні вчителі, Подяку, пісню і квіти барвисті. І мій уклін від серця до землі. Вед.. Дорогі учні! Пропонуємо квіти, які ви принесли до школи, вручити шановним учителям. Вас супроводжуватиме пісня, присвячена всім учителям, у виконанні Залозної Євгенії та Залозної Влади. Пісня – «Учителю мій» Вед. Життя в нашій школі - справжня казка і не дивуйтесь, першокласники, якщо разом з вами за парту сядуть казкові герої. А ось і вони. Зустрічайте!!! Під козацький марш заходять Котигорошко на коні, його сестра і два брати козаки, вони несуть за плечима мішки з подарунками. 1 Козак. Добрий день тому, хто на святі цьому. 2 Козак. І старшому, й молодому, всьому роду чесному. 1 Козак. З-за синіх морів, з-за безкраїх степів через високі гори, темні діброви долинули до нас вісті, що сьогодні в Ображіївському НВК свято, а на святі цьому малюки - козаки в школу приймаються, Усією чесною громадою з 1 вересня вітаються. 2 Козак. Привели ми сьогодні до вас брата свого найменшого - Котигорошка. Бо він хоч і нас з полону вже визволяв, триголового змія убивав, чортика приручав, та грамоти ще не пізнавав. Не вміє ні читати, ні писати, а може тільки на коні скакати. 1 Козак. То приймаєте, чи ні ? 2 Козак. А якщо приймаєте, то дозвольте по праву старших побратимів вам декілька порад дати. Слухайте і на вус мотайте. А в кого він іще не виріс, зав*язуйте вузлика напам*ять. 1 Козак. Шановні першокласники 2 Козак. Славні першокласники 1 козак. Розумні першокласники Котигорошко. Пустотливі першокласники 2 Козак. Високоповажні тата, мами, парубки Котигорошко. І дівчата! Бо без них якось не цікаво… 1 Козак. Передусім дозвольте побажати вам великого щастя 2 Козак. Здоров*я й достатку, 1 Козак. Миру і злагоди Чортик. Пряників, цукерок, тістечок 1 Козак. Тихо! Вимкніть йому мікрофона. 2 Козак. Заповідаємо вам, як зіницю ока, берегти нашу матінку - Україну. 1 Козак. І Дніпро, і Десну Котигорошко. І столицю Київ, і рідну Ображіївку 1 Козак. Волимо, щоб всі і нині, і прісно і довіки пам*ятали достославних лицарів народу нашого. 2 Козак. Сірка, Дорошенка, Сагайдачного 1 Козак. І Мазепу. Котигорошко. І мене 1 Козак. А ще бажаємо, щоб завжди шанували рідну мову 2 Козак. І пісні Котигорошко. І звичаї 1 Козак. А хто все це зневажатиме, того ми відправимо на січ комарів годувати. Котигорошко. Краще посадимо його на сковорідку гарячу, отим місцем, що нижче спини і називається... 2 Козак. Та вимкніть же йому мікрофона. 1 Козак. Бажаємо вам, першокласники, щоб ви стали розумні-розумні, кмітливі-кмітливі. 2 Козак. Щоб не стали схожими на деяких малих Котигорошків, які, мов ті цуценята, все знають, очі розумні, а сказати нічого не можуть. 1 Козак. Принесли ми вам подаруночки, тільки спочатку вам треба відгадати про них загадку. 2 Козак. Є чарівник у школі в нас, Ану впізнайте, хто він! Озветься — тиша йде у клас, Озветься ще раз — гомін. Щоб не спізнитись на урок, Нам голос подає … (Усі школярі разом промовляють: «Дзвінок!».) Козаки дістають з торбинки дзвіночки і дарують всім дітям, а Котигорошко дістає великий дзвінок, бере когось з першокласників і вони йдуть по колу і разом дзвонять, а за ними йдуть всі інші первачки і дзвонять в свої маленькі дзвоники. 1 Козак. Лунай же, дзвонику, гучніше, Бажай всім успіхів і звершень! Привітним будь і веселішим До тих, кому співаєш вперше! Пісня «Дон-дін-дон» Україна. Нас кличе дзвоник до шкільної ниви Прислухайтесь, який у нього спів! Сьогодні мої діти - діти незалежної країни Сядуть за парти. Вже дзвоник продзвенів. Вед. Що ж ось і настав час завершувати наше свято Вед. Дорогі друзі, я закриваю наше Вед. Не поспішай. Це право директора. Вед. Ой, вибачте. Директор. Та не хвилюйтесь ви так. У цю годину, радісну, ранкову, щоб ви були завжди на висоті, покладу на сходинки підкову, щоб школярам усім щастило у житті! Директор кладе підкову на сходи. Директор. І зараз хочу запросити зайти до школи учнів першого класу. Бо ви – продовження достойне для родини. Ви – майбутня світла гордість України. Першокласники разом з Україною та козаками та першою вчителькою заходять в школу. Вед. Свято Першого Дзвоника оголошується закритим! Гімн Вед. А тепер просимо зайти до школи учнів 2 класу. З початком навчального року, дорогі друзі, міцного здоров'я, гарних оцінок, бадьорого настрою! Вед. Ласкаво запрошуємо до школи класовода зі своїми вихованцями - учнями третього класу. Попереду багато справ, тож бажаємо вам успіхів, впевнених кроків до поставленої мети. Вед. Радо зустрічаємо найменших випускників – учнів четвертого класу. Бажаємо досягнути хороших успіхів у навчанні та гідно закінчити початкову школу. Вед. Гостинно відкриті двері для учнів п'ятих класів. Приємного знайомства вам, успішно влитись у ряди старшокласників бажає вся наша шкільна сім'я. Вед. Уже впевненим і бадьорим кроком зайдуть сьогодні до школи учні шостих класів. Нових творчих злетів, згуртованості у подоланні труднощів ми всі вам бажаємо в новому навчальному році. Вед. Сьогодні школа радо вітає учнів сьомих класів. З новим навчальним роком! Приємного спілкування, успіхів у житті, а також бажаємо вам завжди бути здоровими й життєрадісними! Вед. Слова побажань і привітань прозвучать сьогодні для учнів восьмих класів. Творчого співробітництва вам, натхнення в подоланні труднощів, завзяття, наполегливості у роботі! Вед. І, нарешті, двері рідної школи гостинно відкриті для наших найстарших дітей – учнів 10 класу. Разом зі своїм класним керівником вони сьогодні розпочнуть цей навчальний рік. Вед. У добру путь і в добрий час! Разом: Зі святом ще раз усіх вас! Ненька-Україна нас усіх вітає з Святом знань! Диктор: Увага! Увага! Слухайте всі. Гей фанфары гучніше звучіть! І про початок навчального року країну мою сповістіть! Звучать фанфари Вед. Знову свята радісні хвилини, Безліч вересневих привітань. Здрастуй, школо! Ненька-Україна Нас вітає всіх із святом Знань! Вед. Здрастуй, школо! Я скучив за літо За уроками, класом своїм, І за сонцем, що в вікна відкриті Гріє променем нас золотим. Вед. Здрастуй, школо! Чекають уроки І веселі перерви на нас. Ми до знань робим впевнені кроки, Переходимо з класу у клас. Пісня «Здраствуй, школо!» Вед. Доброго дня усім! Вед. Щиро вітаємо вас зі святом першого дзвоника — урочистим днем Знань! Вед. Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Вед. Цей день — перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи. Шановні освітяни і батьки, любі школярі, сьогодні наше свято. Усі ми, від першокласника до старшокласника, відзначаємо нині початок нового навчального року. Вед. В цей день наша дружня шкільна українська родина приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Вед. Також з нетерпінням на них чекає перша вчителька Пакало Наталія Михайлівна, яка візьме їх за руку і поведе в країну знань. Вед. І за добрим українським народним звичаєм ми зустрічаємо наших любих першачків вишитим рушником. Дівчата в українських костюмах утворюють браму з рушників Вед. Тож привітайте їх, тих, хто буде прославляти ім"я Ображіївського НВК творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями. Вед. Вітайте: ______________________________ _________________________________ __________________________________ __________________________________ _____________________________________ ______________________________________ ______________________________________ _______________________________________ Діти спускаються по сходах, до них підходить перша вчителька, бере за руку першого першокласника і веде на своє місце. Вед. Ідуть вони замріяні і чинні, І радість їх аж ллється через край. Привітай їх, Україно! Рідна школо, привітай! Оплески Вед. Українська рідна школа! В ній лунає рідне слово, В ній надія на понову, З неї виллється, мов море, Струмінь світла у простори! Вед. Іскриться крапелька роси На золотім листку калини. Світ молодіє від краси Під небом України. Вед. Пульсує чисте джерело, Як жилка синя-синя. Цвітуть міста і селища Під небом України. Вед. Мій добрий отчий теплий дім, Немов гніздо пташине. І я росту, співаю в нім Під небом України. Вед. Шановні працівники, учні та гості нашої школи! Станьмо під прапором синьо-жовтим — Стягом яскравим відважних дідів! Серцем блакиті торкнемося й позолоти, Він, як Вітчизна, у серці один. 4 учні виносять прапор, який одягають на флагшток . Вед. Знаєм, Україна повсюди з нами Бачим, не старіє вона, а росте Хай звучить на святі гімн її прекрасний, Що вперед нас у майбутнє поведе. Вед. Нехай на нас чекають добрі зміни, У наших свят традиція одна. Підняти в гору прапор України Хай гімн держави зараз пролуна. Гімн Вед. Ура! Навчальний рік свій відкрива сезон, Вирує школа, наче стадіон. Директорові та гостям учні підносять хліб-сіль, Щоб урожайним на високі бали був цей рік. Учениця підносить директору хліб-сіль на вишитому рушнику. Вед. Ну а тепер хай директора слово для всіх прозвучить, Бо це є неповторна і пам’ятна мить, То ж з початком нового навчального року вас вітає директор Ображіївського НВК – Гончаренко Анатолій Миколайович. Виступ директора Вед. Всміхається сонце з небесних висот І сипле проміння ласкаве. З маленьких дітей виростає народ. З шкільної родини – держава! Вед. Сьогодні привітати нашу шкільну родину зі святом прийшло багато гостей. І ми з приємністю надаємо слово _________________________________________________________________ __________________________________________________________________ Вед. До слова запрошуємо ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Виступ гостей Перше вересня – це урочистий день! Першокласників в школі вітаємо І, як ведеться у житті цим невпиннім, Щасливої долі вам щиро бажаємо. Вінчайте славою рідну країну, Сьогодні вас вітає сама Україна! Виходять учні, які співають пісню «Перлина-Україна» 1. Я - українка! Бо живу в Україні На вільній, єдиній моїй Батьківщині. 2. Я - українка. Цього не відняти! Дозвольте, шановні, всіх із святом вітати! 1. Це моє велике село Де моє коріння проросло. Це мій дім, а це і школа. А ось це все – друзів коло. 2. Це ось наші мами й тата, В небі наші ластів’ята, Світ життя – святий гостинець. Ми в нім, я в нім українка. 1. Ми в нім всі – одна кровинка: Українець – українка. Ми разом, не поодинці, Українки, українці! 2. Ми – це вільна Батьківщина. Українці – Україна! Композиція «Перлина-Україна», в якій з’являється дівчина Україна Вед. Сьогодні на Перший дзвіночок Завітала сама Україна. Благословляє синів своїх і дочок Матінка наша єдина. Україна Я — вкраїнська земля, чарівний дивосвіт, Голубінь над чистим золотом колосся! В школі нашій починається натхнення зліт, Бо настав цей урочистий день, І все омріяне збулося! Сьогодні разом всі: і старші і малята, І хочу я всім щастя побажати . До знань щоб дорога легкою була, Мого благословення лунають слова . А ось цей віночок з верби та калини, Як символ єднання хай вам світить віднині. Дівчата в українських костюмах виносять великий вінок з верби і калини від якого розходяться жовто сині стрічки, а першокласники колом підходять до віночка, беруть стрічку і розходяться в різні боки у вигляді промінчиків.. Вед. Вже за партами в школах Нове плем’я козацьке росте. І до тебе, Вкраїно, душею Вже з дитинства воно приросте. Вед. Вільні діти твоєї родини У майбутнім прославлять свій край. І простори твої, Україно, Перетворять в справжнісінький рай. Вед. Тож саме зараз хочеться надати слово винуватцям нашого свята – першокласникам! Виступ першокласників Вед. А тепер, любі першокласники! Прийміть слова привітання від вашої першої вчительки Пакало Наталії Михайлівни. Виступ першої вчительки. Вед. Дорогі учні! Зараз до вас із щирим словом звертається мати Норова Лілія Нуралібеківна, яка сьогодні прийшла вас благословити в подальшу щасливу дорогу, щоб раділо материнське серце за своїх дітей. Воістину правду сказав Василь Симоненко: Можна вибрать друга і по духу брата, Та не можна рідну матір вибирати. Виступ мами Україна . На цих урочистостях, на моєму святі Вшануйте вчителів завзятих! Вони знання передають, Свої серця вам віддають! Сьогодні, в день святковий, урочистий Прийміть, шановні вчителі, Подяку, пісню і квіти барвисті. І мій уклін від серця до землі. Вед.. Дорогі учні! Пропонуємо квіти, які ви принесли до школи, вручити шановним учителям. Вас супроводжуватиме пісня, присвячена всім учителям, у виконанні Залозної Євгенії та Залозної Влади. Пісня – «Учителю мій» Вед. Життя в нашій школі - справжня казка і не дивуйтесь, першокласники, якщо разом з вами за парту сядуть казкові герої. А ось і вони. Зустрічайте!!! Під козацький марш заходять Котигорошко на коні, його сестра і два брати козаки, вони несуть за плечима мішки з подарунками. 1 Козак. Добрий день тому, хто на святі цьому. 2 Козак. І старшому, й молодому, всьому роду чесному. 1 Козак. З-за синіх морів, з-за безкраїх степів через високі гори, темні діброви долинули до нас вісті, що сьогодні в Ображіївському НВК свято, а на святі цьому малюки - козаки в школу приймаються, Усією чесною громадою з 1 вересня вітаються. 2 Козак. Привели ми сьогодні до вас брата свого найменшого - Котигорошка. Бо він хоч і нас з полону вже визволяв, триголового змія убивав, чортика приручав, та грамоти ще не пізнавав. Не вміє ні читати, ні писати, а може тільки на коні скакати. 1 Козак. То приймаєте, чи ні ? 2 Козак. А якщо приймаєте, то дозвольте по праву старших побратимів вам декілька порад дати. Слухайте і на вус мотайте. А в кого він іще не виріс, зав*язуйте вузлика напам*ять. 1 Козак. Шановні першокласники 2 Козак. Славні першокласники 1 козак. Розумні першокласники Котигорошко. Пустотливі першокласники 2 Козак. Високоповажні тата, мами, парубки Котигорошко. І дівчата! Бо без них якось не цікаво… 1 Козак. Передусім дозвольте побажати вам великого щастя 2 Козак. Здоров*я й достатку, 1 Козак. Миру і злагоди Чортик. Пряників, цукерок, тістечок 1 Козак. Тихо! Вимкніть йому мікрофона. 2 Козак. Заповідаємо вам, як зіницю ока, берегти нашу матінку - Україну. 1 Козак. І Дніпро, і Десну Котигорошко. І столицю Київ, і рідну Ображіївку 1 Козак. Волимо, щоб всі і нині, і прісно і довіки пам*ятали достославних лицарів народу нашого. 2 Козак. Сірка, Дорошенка, Сагайдачного 1 Козак. І Мазепу. Котигорошко. І мене 1 Козак. А ще бажаємо, щоб завжди шанували рідну мову 2 Козак. І пісні Котигорошко. І звичаї 1 Козак. А хто все це зневажатиме, того ми відправимо на січ комарів годувати. Котигорошко. Краще посадимо його на сковорідку гарячу, отим місцем, що нижче спини і називається... 2 Козак. Та вимкніть же йому мікрофона. 1 Козак. Бажаємо вам, першокласники, щоб ви стали розумні-розумні, кмітливі-кмітливі. 2 Козак. Щоб не стали схожими на деяких малих Котигорошків, які, мов ті цуценята, все знають, очі розумні, а сказати нічого не можуть. 1 Козак. Принесли ми вам подаруночки, тільки спочатку вам треба відгадати про них загадку. 2 Козак. Є чарівник у школі в нас, Ану впізнайте, хто він! Озветься — тиша йде у клас, Озветься ще раз — гомін. Щоб не спізнитись на урок, Нам голос подає … (Усі школярі разом промовляють: «Дзвінок!».) Козаки дістають з торбинки дзвіночки і дарують всім дітям, а Котигорошко дістає великий дзвінок, бере когось з першокласників і вони йдуть по колу і разом дзвонять, а за ними йдуть всі інші первачки і дзвонять в свої маленькі дзвоники. 1 Козак. Лунай же, дзвонику, гучніше, Бажай всім успіхів і звершень! Привітним будь і веселішим До тих, кому співаєш вперше! Пісня «Дон-дін-дон» Україна. Нас кличе дзвоник до шкільної ниви Прислухайтесь, який у нього спів! Сьогодні мої діти - діти незалежної країни Сядуть за парти. Вже дзвоник продзвенів. Вед. Що ж ось і настав час завершувати наше свято Вед. Дорогі друзі, я закриваю наше Вед. Не поспішай. Це право директора. Вед. Ой, вибачте. Директор. Та не хвилюйтесь ви так. У цю годину, радісну, ранкову, щоб ви були завжди на висоті, покладу на сходинки підкову, щоб школярам усім щастило у житті! Директор кладе підкову на сходи. Директор. І зараз хочу запросити зайти до школи учнів першого класу. Бо ви – продовження достойне для родини. Ви – майбутня світла гордість України. Першокласники разом з Україною та козаками та першою вчителькою заходять в школу. Вед. Свято Першого Дзвоника оголошується закритим! Гімн Вед. А тепер просимо зайти до школи учнів 2 класу. З початком навчального року, дорогі друзі, міцного здоров'я, гарних оцінок, бадьорого настрою! Вед. Ласкаво запрошуємо до школи класовода зі своїми вихованцями - учнями третього класу. Попереду багато справ, тож бажаємо вам успіхів, впевнених кроків до поставленої мети. Вед. Радо зустрічаємо найменших випускників – учнів четвертого класу. Бажаємо досягнути хороших успіхів у навчанні та гідно закінчити початкову школу. Вед. Гостинно відкриті двері для учнів п'ятих класів. Приємного знайомства вам, успішно влитись у ряди старшокласників бажає вся наша шкільна сім'я. Вед. Уже впевненим і бадьорим кроком зайдуть сьогодні до школи учні шостих класів. Нових творчих злетів, згуртованості у подоланні труднощів ми всі вам бажаємо в новому навчальному році. Вед. Сьогодні школа радо вітає учнів сьомих класів. З новим навчальним роком! Приємного спілкування, успіхів у житті, а також бажаємо вам завжди бути здоровими й життєрадісними! Вед. Слова побажань і привітань прозвучать сьогодні для учнів восьмих класів. Творчого співробітництва вам, натхнення в подоланні труднощів, завзяття, наполегливості у роботі! Вед. І, нарешті, двері рідної школи гостинно відкриті для наших найстарших дітей – учнів 10 класу. Разом зі своїм класним керівником вони сьогодні розпочнуть цей навчальний рік. Вед. У добру путь і в добрий час! Разом: Зі святом ще раз усіх вас!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти