Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

На рахунок котелень у великих містах, я не знаю, але за регіональні структури сказали точно.

А шо тут знати, достатньо подивитись на газовий баланс:
http://gazeta.zn.ua/energy_market/na-chem-osnovan-gazovyy-balans-ukrainy-2014-na-gazpromovskom-obyazatelnom-importe-naftogazom-33-mlrd-kubometrov-i-obeschannom-tranzite-83-3-mlrd-kubometrov-_.html

"Москаль" -це спосіб мислення , який для мене неприйнятний. Російськомовний громадянин , а тим більше патріот України - це зовсім різні речі. Для прикладу - Семен Семенченко та інші звичайні солдати, які розмовляють по російськи. Для них заспівати російською мовою , для мене не облом.

Хлопці, не робіть нікому боляче, бо якщо замовлять російськомовні пісні і Ви принципово відмовите-   зроблять боляче Вам.  МУЗИКА ТА ПОЛІТИКА  не мають між собою зовсім нічого спільного.

Якщо ти замовляєш таксі на Задупівку,а таксист відмовляється туди їхати з особистих міркувань,що робиш?Б'єш його по голові?        

 

Знову почалось...   Дорослі люди живуть і діють за правилами. Як казав відомий кіногерой: "Смокі, тут не В'єтнам, це — боулінг, тут є правила."   Не граєте і не співаєте російського (англійського, турецького, китайського) - кажете це молодятам чи іншим працедавцям у момент укладання угоди, потім ще раз кажете це гостям, якщо вас таки найняли. Все, ви зі своєї сторони задекларували позицію і можете аргументовано відмовляти.   "Особисті міркування" у прихованому вигляді при виконанні службових обов'язків - дуже хитке поняття і в суперечках, побоїщах та судах не приймається :).

Дядько Хапко, все вірно!

Для того в нас на сайті і прописаний репертуар. Хочете платне привітання, вибирайте.

Панове, ми працюємо в сфері послуг, тому потрібно чітко і зрозуміло  окреслювати їх перелік. Тоді не буде жодних непорозумінь.

Музикант не зобов'язаний виконувати будь-які примхи (хоч і за гроші). Приходячи в вареничну (піцерію) ви ж не замовляєте щі (флячки), бо дуже любите російську (польську) кухню?

 

Музикант не зобов'язаний виконувати будь-які примхи (хоч і за гроші). Приходячи в вареничну (піцерію) ви ж не замовляєте щі (флячки), бо дуже любите російську (польську) кухню?

100%.Нічого додати.

Дядя Вася

Хлопці, не робіть нікому боляче, бо якщо замовлять російськомовні пісні і Ви принципово відмовите-   зроблять боляче Вам.  МУЗИКА ТА ПОЛІТИКА  не мають між собою зовсім нічого спільного.

Во життя пішло... ввечері не то шо на вулицю - в інтернет  "вийти"  страшно.....   

Ну, Шарік,  на весіллі різний контингент, і такі неадеквати теж присутні. Я ж не сказав ,що 100 проц. будуть бити.  Просто кажу,що треба грати все, і всім догождати. Повинен бути репертуар!  А як кажуть,що треба согласовувати перед роботою з заказчиком-то це  не вірно.  В такому разі якщо Ви заграли щось російськомовне, і заказчик зробив Вам зауваження або попросив Вас не грати цього-О! це зовсім друге діло. А те що Ви будете качати свої права- то Ви будете дійсно їх качати тільки дома, і дивитися як грають ті, які прийшли,відпрацювали, получили грошенята і сподобалися іншим.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти