Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

А тому хто створив цю тему мабуть не смішно... Як то, кожен раз дивитись на свою безграмотність... А ще друзі бачать... А просто звернутись до модера в ПП, щоб допоміг і виправив ті помилки - додуматись важко...

ZZ2000: Це точно що сміху мало.. Тут з Вами згідний на всі 100 відсотків...Так само як і темою нижче. Може б мало бути не "ссилки" а "посилання"... А з приводу звертання до модера, щоб виправив, то це під дуже і дуже великим знаком  запитання. В нас є користувачі, до яких пишеш: "виправіть текст" або "неправильно написаний виконавець - виправіть". Реакції нуль, змін ніяких і це все проходить з часом і так залишається на сайті. Але веду я до цього що інколи до модератора (навіть в ПП) звертатися за допомогою марна справа. В мене був випадок такий, після чого білоснісним та пушистим залишився він а я дальше при своїй думці. І повірте що це не було в одній букві.
.
P\S: дописую 25.12 стосовно виправлення самим користувачем назви, яку я попросив виправити - безрезультатно:
http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Іри%20Федишин/rec/38480/
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти