Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Вокаліст, клавішник приєднаюсь до муз. гурту . Львів
Вокаліст, клавішник приєднаюсь до муз. гурту . Львів

Вокаліст, (клавішні)  приєднаюсь до муз. гурту. Львів або Львівська обл.

Досвід, репертуар є.

В приват .

Ще в пошуках чи ні.      Як на рахунок Золочева???  

вокаліст тенор 1-2..ноутбук з цікавими фонограмами є клавіші є.молодий 18 років.досвід роботи є.музична освіта є.Якщо питання актуальне звертайтесь за цим номером 0687418177

вокаліст тенор 1-2..ноутбук з цікавими фонограмами є клавіші є.молодий 18 років.досвід роботи є.музична освіта є.Якщо питання актуальне звертайтесь за цим номером 0687418177

досвід роботи 7р.апарат є.зараз лабаю сам.т.096-9568-398

.

хочу наживо створювати кавер\не злизувати\.гітара\акус.соло.бас,може і вокал\-(див.альбом).Шукаю однодумців ЛЬВІВ  від компа ригатися хоче але наразі тільки 2015 два весілля провів сам\почуваюсь діджеЄм-тамадою\ це піпец

хочу наживо створювати кавер\не злизувати\.гітара\акус.соло.бас,може і вокал\-(див.альбом).Шукаю однодумців ЛЬВІВ  від компа ригатися хоче але наразі тільки 2015 два весілля провів сам\почуваюсь діджеЄм-тамадою\ це піпец

х

хочу наживо створювати кавер\не злизувати\.гітара\акус.соло.бас,може і вокал\-(див.альбом).Шукаю однодумців ЛЬВІВ  від компа ригатися хоче але наразі тільки 2015 два весілля провів сам\почуваюсь діджеЄм-тамадою\ це піпец

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти