Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Як активувати мікро сд в korg pa600
Як активувати мікро сд в korg pa600

Доброго дня дорогі музики. може хто знає як активувати 

 

карточку мікро сд в корг па600. Буду дуже вдячний.

http://www.korgforums.com/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=79980&sid=12a8c70b60e8a8d24403a9a16e3e67bc

Але якщо коротко, то поки що марна справа...

Так воно і є Дядько Хапко, я теж зіткнувся з цім питанням але марна справа, саме цікаве що в інструкціі про цей слот нічого не сказано, лише на ютубі є один німецький ролік, тай ціна той картки бешена.

Це для службового використання. За допомогою цієї картки можна завантажувати контент для локалізованих версій. Дані зашифровані і формат народу поки що невідомий.

Це для службового використання. За допомогою цієї картки можна завантажувати контент для локалізованих версій. Дані зашифровані і формат народу поки що невідомий.

Хіба комусь стане сумно і він займеться реверс-інжинірингом прошивки ПА600, і знайде модуль роботи з картою і відповідно всі алгоритми))

Схожу фічу в Krome вже трошки розколупали. Або стався витік службової інфи...

Все може бути... Та нічого, скоро і з ПА так буде. Може навіть народні кулібіни зможуть запускати мінусовки звідти, якщо розколупають ОС. Шкода, що не на лінуксах воно працює, я би сам то зробив, а ОПОС я ще не знаю зсередини.

Вичитав на одному заграничному сайті що на мікро сд є про писаний якись код разом з файлами

 а а який я так і незрозумів. я пробував загрузити файли muzikant v1 .

 і дійсно при загрузці інструмент просить key micro sd..

 

 

 

Це вже стає цікаво.

Хто знає Лінукс, може зайнятись Кроносом :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти