Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофон Beyerdynamic TG V71d
Мікрофон Beyerdynamic TG V71d

Хто має даний мікрофон, прошу поділитися своїми враженями

Я мав такий мікрофон тільки з кнопкою. Не поганий але дуже завищена ціна. Мабуть із за популярності бренда.  На даний момент  купив  PRODIPE TT1 виробництво Франція. Купував за 500гр.(на даний момент в районі700гр) коли Баєр коштував 1860гр. Точно такий глибокий низ точно така чутливість і верха але краща ніж у баєра середина. Рекомендую не пошкодуєш - дешево і сердито. Да - ще корпус з каучуковим напиленням. Мікрофон супер співати одне задоволення.

 

Чергові чудо-рецепти чарівної халяви, коли отримуєш "таке саме чи ліпше", але задешево. Казки про Ємєлю, таки руйнують дитячу психіку.....

Точно такий глибокий низ точно така чутливість і верха але краща ніж у баєра середина

Особливо коли порівнювати через калоночки до компютера.

Мікрофони beyerdynamic чудово звучать але вони дуже ніжні,маю tgx81 і нажаль вже ремонтував(за дорого) хоча мікрофони в чехлах і користувався бережно,відіграв все добре а на слідуючій халтугі ні гу-гу. Моя думка що нашої роботи всеж краще старий-добрий Shure.

Користуюсь два роки TG-X 60 - це фактично той самий Bayerdynamic TG V71d. По надійності, як і вся німецька техніка - враження, що буде працювати вічно.

Мікрофони, дісно потрібно тестувати на дорогій акустиці, тоді все стає на свої місця...

Bayerdynamic -"це глибокий низ , сипучий верх і завалена середина". Звучать дуже обємно у порівнні із Шурами...

Хлопці, не тестуєм на (дорогій акустиці) а берем зичимо дану модель на веілля і співаєм.

берем зичимо дану модель

Така можливість є не завжди

берем зичимо

Я б сказав "беремо пробуємо". Колись така практика була нормою. Купляли хіба після проби. Тепер купують по колу, начитавштсь форумів.

берем зичимо

і віддаємо після весілля з голубцями в сітці

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти