Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть будь-ласка!
Допоможіть будь-ласка!

Шановні колеги музиканти! підкажіть будь-ласка, як правильно скомутувати мікшерний пульт allen@heath z 14 з ревером lexicon mpx-1. Наперед вдячний.

З'єднуєте :

AUX3 out (на міксері) з Left Inputs (на процесорі);

Left Outputs (на процесорі) з L ST RTN (на міксері);

Right Outputs (на процесорі) з R ST RTN (на міксері.

Мануал міксера  на общєпонятном зкачати тут: http://stavimsvet.ru/article%20ALLEN%20&%20HEAT%20ZED%2014.php

Мануал Лекса на общэпонятном: http://www.muzbar.ru/images/ArticleFiles/702/702_mpx1manual_rus.pdf

                

п.Yulianovich! Справа в тому, що в пульті st. return на джекових входах не має, тільки тюльпани. Як бути, куди комутувати у тюльпани?

комутувати у тюльпани?

Так.

А ще краще (IMHO) направити в стереовхід.

п.Yulianovich. Дякую Вам за допомогу. Все вийшло.

Доброго дня! Ще підкажіть куди краще комутувати вихід з ревера у стереовхід чи у лінійний мікрофонний.Дякую 

Особисто я комутую на стереопару... Адже мій ревер, ТС, працює в стереорежимі. Мікшер ZED 10, не FX.

куди краще комутувати вихід з ревера у стереовхід чи у лінійний

Зручніше в стереовхід. Якщо нема вільних стерео, то зкеровуєш на 2 моно входи (розвернувши асиметрично панораму).

Адже мій ревер, ТС, працює в стереорежимі.

Це  унікальність і ексклюзив.

Шановний пане Гарвас, доводжу до Вашого відома що мій ревер, TC VoiceLive Play, крім ревера ще має гармонайзер, який розкидає голоси по різгних каналах, наприклад, коли дає тріо то верхній голос звучить в одному каналі, нижній в іншому, також стерео ділеї. а режим ping pong так взагалі аж голову закручує, я вже мовчу про пресет way way... І як це Ви, наш всезнайко, не знали такої простої істини? А ще даєте людям "цінні" поради. От цензура- вже відредагував свій колючий комент, і що саме цікаве - це вже не вперше в наших перепалках...

Іван Федорівський, в Вас з гумором не теє... В кінці мого посту смайлик.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти