Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Обережно, аферисти!
Обережно, аферисти!

Спостерігаючи за оголошеннями, помітив таке. Спочатку з'являється оголошення про продаж KETRON Audya за 1000$ (новий) з Австралії. До оголошення припис такого змісту: "Користуйтеся тільки тими продавцями, у кого великий позитивний рейтинг на цьому сайті". Дивлюся профіль давача оголошення - а він зареєструвався вже як 2 дні і має в профілі рейтинг (позитивних відгуків) +47 з 47 відгуків. Дуже дивно за 2 дні! Роблю зауваження шляхом подачі свого коментаря до цього оголошення щодо певної невідповідності успіхів у позитивних відгуках.та колєга дописує про занадто низькуї ціну нового інструмента. І ось реакція давача голошення - ціна зростає з 1000$ до 2000$, а у моєму профілі замість рейтингу у кілька сотень та великої кількості позитивних відгуків з'явяеться рейтинг тільки 44, а Оцінка голосів -11 з 37 відгуків, хоча до цього було десь +20 з 20 голосів.

Резюме:

1. Оголошення цього втора продовжуют з'являтись на самі різні,але тільки дорогі інструменти (зрозуміло, що тільки попередня передплата)

2. Що скаже модератор - як справа з захистом сайту та цілісності інформації наших профіів?   

Анатолій, в мене теж після коментів даному персонажу рейтинг змінювався в сторону зменшення. Я до цього ставлюся зі скепсисом. Ну шифрується людина під різними нікнеймами, відкриває нові аккаунти, пише відгуки сама про себе, "возить"  девайси  "з Австралії" (чому б не з Антарктиди))).

Та рейтинг - то фігня :-)

І для кожної реєстрації, я так думаю, нобхідна на підтвердження нова електронна поштова скринька. Тобто, так дуже довго - спочатку отримуєш нову адресу а потім реєструєшься, а потім ставиш "-" у відгуки (бо з кожного ніка можн тільки один раз клацнути "+" або "-"). То морока. Я думаю, може й помиляюся, що є в нього (них) доступ до сайту.

 

Ну раз вже зайшла мова про рейтинг. Ось мій:

Рейтинг: -170 Оцінка: -32 + (Голосів: 66 )         Теж брав участь в обговоренні австралійського Кетрона. Але то неоднозначно, бо багато кому межу переїхав...   А тепер трохи цікавинок. Послідкуйте за динамікою та якістю новозареєстрованих юзерів. Думаю, що тут тиха ботоінвазія. Наслідки придумайте самі. Ось вам сторінка для старту. Зафіксуйте початковий відлік і час від часу оновлюйте посилання і заходьте в деталі новозареєстрованих псевдокористувачів. Sapienti sat... http://minus.lviv.ua/users/?page=14416                  

Анатолій, я про "оцінки" (цікаво чого) мав на увазі. Рейтинг він за фанери налічується.

Якщо рейтинг за фанери, то яким чином він знизився? Я думав, що Рейтинг - то сукупність відгуків за фанери та "плюсів" з "мінусами" у відгуках Оцінки.

Мої дві фанери (для проби :-) скачано 181 та 58 разів, от у суммі і було 239 та ще Оцінка.

Щодо списку нових користувачів, що подано за посиланням вище Дядьком Хапко. Цікаво, що всі вони зареєстровані тут 9-15 серпня 2014 (ті, що передивився) і ні жодного повідомлення або оголошення від них, ніяких інших даних - фото, день народження тощо.Скільки тут таких - сотні?

Але при реєстрації треба було вказати поштову скриньку, щоб отримати на неї листа і звідти дати підтвердження реєстрації. Я не думаю, що саме такий шлях пройдено - морока. 

Це мабуть якийсь генератор нових облікових записів, що проник у сайт :-) . Модератор не прибере цих "мертвих душ" ?

Я не думаю, що саме такий шлях пройдено - морока.

Так заради грошей. А чому б і ні?


Від вчора до сьогодні вже 40 нових користувачів зареєструвалось!!!

В мене теж різко зменшився рейтинг та оцінки після одного коменту в продажному відділі, якогось дуже підозріло дешевого девайсу, але з характерним приписом, який подав ТС. Спочатку забив на то, бо і так мене тут знають і на оцінки/рейтинг не дивляться, але після появи даної теми, захвилювався - бот то серйозно. Якщо просто генератор акаунтів, то півбіди, а якщо (більш ніж впевнений, що так і є) він уміє ходити по посиланням в профілях на зовнішні сайти, отримувати доступ до електронок - то серйозна діра в безпеці і треба буде (наприклад мені) переглядати системи безпеки на моїх порталах... Шановні модератори та адміни - перевірте інформацію, може дійсно проблеми?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти