Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Korg PA1X pro vs Korg PA3X
Korg PA1X pro vs Korg PA3X

Думаю продати свій РА1Х pro  і взяти PA3X. Як думаєте , вартує чи ні? З однієї сторони ніби все в моєму інструменті влаштовує, звучання супер ( зі всіма РА800/500/600/900/300/80/60/50 не порівняти), по функціоналу теж нічого не бракує, а хочеться чогось !

Якщо міняти Корг ПА-1х про, то тільки на Корг ПА-3х про "Музикант"

Чим відрізняється версія "Музикант"?

Версія "Музикант" має більше стилів, краще звучить, в комплекті може йти акустична система. Це німці переробили цю модель під себе, інструмент порядний.

А що значить "німці переробили...."? То не Корг випускає?

Це Корг, просто німаки його удосконалили під себе, є також ПА-500 "Музикант", це також перероблений німаками інструмент, і повірте, що вони на голову вищі від серійних.

Якщо Вам фінанси дозволяють придбати Корг ПА-3х, ток кращим варіантом буде Кетрон Аудіа, прекрасний інструмент, не пожалієте!

Кетрон Аудія я чув як звучить, в одному кабаку в Іспанії минулого року, класно звучить, але до Корга я привик, є вже якісь напрацювання...... і  РА3Х звучить ніяк не гірше

Також підтримую пана rura1961.... Версія "музикант" на голову вище звучить... і як на мене... звичайний PA3x звучить "сухіше" PA1x... це ІМХО...

Чую вперше що модяться синтезатори не фірмою-виробником. Десь зазначено що цей "Музикант" модений, чи ліміт едишн?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти