Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Допоможіть з ремонтом Korg Pa50 СD
Допоможіть з ремонтом Korg Pa50 СD

Доброго дня! Ситуація така! Купив недавно Korg Pa50 СD 2012 року випуску новий із магазину на даний час ще на гарантії, Грав весілля ,вдарила блискавка у високовольтну лінію Після того я включаю інструмент "Дисплей світиться, але на ньому нічого не пише ,несвітяться жодні кнопки і незапускається інструмент. Я дав на ремонт у цей магазин де і купував(бо на гарантії), Мені сказали що у інструменті згоріла плата "МОЗГИ" і що з ремонтом дуже складно! ДОПОМОЖІТЬ І ПІДКАЖІТЬ Де можна придбати "МОЗГИ" для Korg Pa50 СD, або зремонтувати і що мені робити з цією проблемою???

 

Відповідь сюди ж , або на ел. пошту : vovan_0100@i.ua

"Згоріли мозги" - дуже компетентна відповідь.

Якщо мова йде про материнську плату (Mainboard), то це буде дорого (2/3 вартості приладу на момент виходу).

От скільки вона коштувала, коли була доступна для покупки: http://www.guitar-parts.com/catalog/korсхеg-pcb-main-board-pa50

У нас плату можна пошукати в офіційного дилера: компанія ATTrade.

Далі. Не факт, що обійдеться тільки материнкою. По живленню могло вигоріти все.

Так що cправа доволі сумна. Варто задуматись про продаж погорільця на шрот.

Є невеликий шанс, що толковий майстер правильно продіагностує теперішній стан. Якщо згорілі деталі є у вільному доступі, не проблема купити. Трошки важче запаяти, але теж можливо. Гірше, коли згоріла якась заказна мікросхема чи процесор. Тоді повна торба і шрот.

 

Отака фігня, малята...

 

Пропоную розібрати і продати по запчастинах! І ще одне,  хто вам зробив такий висновок  згоріла плата "МОЗГИ"

Мені це сказав майстер цього ж магазину в якому я купував, настільки я знаю то він не дуже хороший майстер але я відвіз саме туди бо інструмент ще на гарантії цього магазину, а продавець сказав мені що буде відправляти десь дальше на ремонт але на рахунок гарантії почав відмазуватись (хоча це може навіть сталося не через блискавку (йому навіть не признавався за блискавку) бо в мене було на той час включена уся апаратура і трансформатор але все працює крім корга. Що мені робити в цій нелегкій ситуації? (інструментові лише пів року)??? Невже по гарантії неможливо щось зробити ХТО ЗНАЄ????

Читайте умови гарантії. Переважно випадки, подібні вашим, підпадають або під пункт про неправильну експлуатацію (невідповідність мереж живлення стандартам), або про форс-мажорні обставини (стихійні лиха, дії непереборної сили і т. п.)

На гарантію не особливо розраховуйте....

Неспішіть з висновками...   В даному випадку, гарантія дійсно відпадає. Єдиний вихід з цієї ситуації (бажано без посередників) відправити на сервіс. Там хоч якесь (зелене) поняття мають...  http://www.attrade.com.ua/contacts тел. (067) 441 62 40 

Тільки що я телефонував знову до майстра і продавця, вони мені сказали що зробили діагностику і виявили що полетіла саме материнська плата мозги- це сталося через завелику напругу світла І ремонт можливий  тільки заміною мат. плати (ціна біля 3000 гривень за мій рахунок).ЩО МЕНІ ПОРАДИТЕ???

Передзвоніть на сервіс і запитайте ціну матриці.  А також,  рекомендую забрати корга і самому  відправити на сервіс. Потім легше притензії виставляти!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти