Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » AVID Vocal Studio - хто що знає?
AVID Vocal Studio - хто що знає?

Всім привіт. Займаюся записом (записую демки свої) переважно для виявлення недоліків у вокалі. Хочу спробувати записати кілька повноцінних пісень. До цього часу користувався Shure Beta 87A, але враховуючи тракт (преамп/пульт, звукова карта, шнурки) має неабиякий рівень шумів, які сильно вилазять при обробці. Попав в руки такий прилад (правда поки не працюючий, але то поправимо) http://ua.muzsweet.com/M-Audio-AVID-Vocal-Studio 

Підкажіть, хто що чув про нього? Чи буде він кращий за попередній варіант (всетаки передає дані в комп вже по цифрі - при правильному монтуванні+поп-фільтр шуми мають суттєво зменшитися)? Чи варта взагалі братися за його реанімацію? Дякую за інформацію.

 

Накопав характеристики:

Features:

Input channels: 2

Output channels: 2

Input latency: 362

Output latency: 362

Min buffer size: 128

Max buffer size: 4096

Preferred buffer size: 256

Granularity: -1

ASIOOutputReady — supported

Sample rate:

8000 Hz — not supported

11025 Hz — not supported

16000 Hz — not supported

22050 Hz — not supported

32000 Hz — not supported

44100 Hz — supported

48000 Hz — supported

88200 Hz — not supported

96000 Hz — not supported

176400 Hz — not supported

192000 Hz — not supported

Input channels:

channel: 0 (Line In 1 M-Audio Producer USB) — Int32LSB

channel: 1 (Line In 2 M-Audio Producer USB) — Int32LSB

Output channels:

channel: 0 (Analog 1/2 M-Audio Producer USB) — Int32LSB

channel: 1 (Analog 1/2 M-Audio Producer USB) — Int32LSB

Найбільше мене "смущає" латенція... 362 - якщо в мілісекундах трохи забагато.

Та ні. 16-бітна USB карта з мікрофоном M-Audio NOVA і затримкою 362 мс - це курям на сміх :) Така річ підійде для запису казок дідом Панасом, але не для вокалу. Моніторити вокал на 362 мс (це ж во одну сторону!) - це жорстоко. Є прямий моніторинг; та що з нього, якщо буде чути тільки голос, без музики?

Дякую за відповідь. Я десь так само думав, що то для дітей - вчитися... 

Володимир, а вис самі на якому мікрофоні пишете? Чув ваші записи на SoundCloud - гарно звучить...

Доречі, маю портастудію - моніторити буду прямо з неї, як і писати (зводити буду вже в компі), так, що прямий моніторинг не принциповий...

Юрію, дякую за оцінку моєї роботи. Те, що на SoundCloud - то все Audio-Technica AT4040. Преампи різні, від вмонтованих в карти ESI ESP1010e, Steinberg UR28m до повністю лампового HCL Affinity.

При наявності портастудії з преампами ліпше купити конденсаторний мікрофон без USB та писатися в нього. З недорогих рекомендую Samson С-01. Досить добрі результати:

http://www.realmusic.ru/songs/933796

http://www.realmusic.ru/songs/819898

P.S.: Збрехав, на SoundCloud пару речей є з Самсоном:

https://soundcloud.com/rockmeister-1/05-intermezzo

https://soundcloud.com/rockmeister-1/10-come-2gether

Ще цікавить таке питання: я користувався таким ультрабюджетним преампом ART Tube MP Studio. 

Використовував його виключно як джерело фантомного живлення, бо коли починаєш крутити підсилення, то та лампочка, що в ньому дає просто ДИКИЙ шум... Так от власне питання: якщо замість цього преда поставити примітивний блок фантомного живлення, як це вплине на відношення сигнал/шум? Преампи в порті стоять від Роланда. Студія ROLAND - 840EX, старенька, але звучить просто супер, і обробка в ній класна.

 

П.С. Audio-Technica AT4040 - кльовий мікрофон, чув багато хороших відгуків, але не чув саунда. Дійсно звучить гарно. Послухаю ще з Самсоном і порівняю.

Коли в мене був Самсон, я теж його включав у бюджетний преамп Behringer MIC-100. Якщо лампу не навантажувати - все чистенько.

Можна купити блок фантомного живлення та включатись в портастудію, якщо в ній є балансні входи.

А от її обробки застосовувати не раджу. Якщо зводите в комп'ютері - там і обробляйте. Обробляти наперед - це дуже ризикована річ. Потім сигнал не повернеш назад, до первинного стану.

Я теж старався не навантажувати лампу...

Я з обробок мав наувазі компресор. В мене є залізний, звучить непогано (Alesis 3630, не ТОП але все ж), але студія не має інсертів, а флудити преамп - компресоор - студія, як на мене треба мати дуже якісну комутацію, щоб не аукнулося. Я пробував вбудованим компресором обробити - дуже навіть "недурственно". На софті так не вийшло))) Входи в порті - несиметричні (нажаль)... Я її думаю міняти на щось краще, бо на даний час вона вже морально застаріла...

 

П.С. Я вже стикався з тим, що записав трек, а потім коли скинув в комп, послухав і взявся переписувати... Намутив))) Хотів трішки підкреслити. Тепер чітко пишу сухий вокал, а решта вже в процесі зведення.

Якущо входи несиметричні, то й конденсаторний мікрофон напряму не підключиш. Виходить, що для живлення треба блок, преампи треба купувати, обробки зайві і все одно зводити треба в комп'ютері. Мабуть, треба її продавати та взяти карту з преампами та фантомом :)

А що порадите? Тільки юсб, бо працюю з ноутом... А може студію з симетрією та юсб взяти?

На яку суму? Скільки каналів туди/сюди? MIDI?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти