Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S-750 чи KORG PA-600
YAMAHA S-750 чи KORG PA-600

Хлопці хто мав можливість слухати ці інструменти? По ціні Ямашка дорожча.але що краще?Потрібно на халтури,оба читають МР-3.оба зараз випускає Китай, Але з 50 процентів треба лабати наживо зі стилів, Хто про них що знає????  ПІДСКАЖІТЬ,,,

Ямаха S-750  mp3  не читає, тільки wav, корги випускають в китаї а ямахи в індонезії, для живої гри ямаха набагато зручніша і стилів до неї набагато більше.

Доброго дня, А що WAV- формат гірший від МР-3 ??? І то що вона випускається в Індонезії а не в Китаї це напевно тільки плюс,,, Що ви про це думаєте ???

Формат WAV навіть кращий за mp3., тому й займає набагато більше місця на флешкі. Його можна редагувати. Вам уже дали вівдповідь на Ваше питання  для живої гри ямаха набагато зручніша і стилів до неї набагато більше.  Особисто я працюю на s700, і мене в ній майже все влаштовує. Якби була s900 то взагалі все б влаштовувало.

Іван Федорівський, а де ж ті фонограми в WAV взяти?

Кажуть з МР-3 формату за 6 секунд редагуєш на компі у Wav формат,але треба мати таку програмку,то ніби не проблема. Але питання стоїть чи Ямаха чи Коржик, кажуть що Корг па600 може зависати? і цікаво як у нього працює дисплей при трошки нижчих температурах-він ж сенсорний-чи не тормозить,бо всі про це мовчать???

Формат wav то кращий, але якщо з мр3 конвертувати у wav. то вийде такої самої якості як мр3 або гірше.

Як на мене кнопки набагато зручніше і надійніше ніж сенсорний екран. Кажуть корг виграє у ямахи по деяких звуках, але їх дуже мало. в ямахи серії s750/s950 можна завантажувати преміум паки-додаткові звуки і стилі. Плюс у корга ще в тому що він читає українські тексти. В ямахи є aux вхід, якщо дуже треба то можна мп3 і з мобілки пустити. В ямахи все просто, все під руками, вигляд в ямахи солідніший, корг якось дуже вже по китайськи виглядяє. Плюси і мінуси в обох є, тут вже треба самому дивитись який більше до душі.

в ямахи серії s750/s950 можна завантажувати преміум паки-додаткові звуки і стилі.

Ага,звичайно...Так,як до Tyros-за дохрена бабла?

В ямахи є aux вхід

Не повіриш:в Ра600 також є лінійний вхід!

Доброї ночі. В мене теж така проблема... На Ютубі є порівняння  цих двох синтів під час гри http://www.youtube.com/watch?v=m5M8FNPNbhE. Але...тут однозначної відповіді немає що краще, бо як по мені, то в них на однакових стилях  різні налаштування.  На  одному з форумів писали, що у цієї Yamahи біль жорсткіші клавіши при натисканні, а в Korga вони хлюпають... Але то може бути і суб'єктивне враження. . Вже мізки собі виніс, а так і не можу визначитися. А ось що дійсно непокоїть, так те, що в інеті без проблем можна купити  б/в РА600, а от s750... ні. Знайшов в інеті тільки одне оголошення по Україні. А це вже насторожує.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти