Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Хто користувався мікрофонами Shure серії Beta Green?
Хто користувався мікрофонами Shure серії Beta Green?

Доброго вечора,шановні колеги.Отже питання:хто що може сказати про дану лінійку мікрофонів?Інформації мало,штука досить непопулярна,я так розумію.Так що собою являє дана серія,і чи вартує вона своїх грошей (а ціна підозріло невисока).Тут хтось по дотичній згадував про такий мікрофон,але не можу щось знайти хто то був...Отож  в кого які версії?

Перезвони то розкажу. У мого кума є, та і у мене був. Про нього багато писати, тому краще по телефону

Юрко,ти ж набираєш текст зі швидкістю світла звуку,напиши тут шо і по чім,бо на те він і є форум,а не приват-переписка:може комусь в пригоді стане,може ше хто цікавиться,а замутити тему стидається.

А крім Юрка ніхто нічого про дану серію мікрофонів не знає???

Текст то я набираю, але мені ліниво, що аж ппц... Ладно, уговорив)))

Мікрофон в цілому непоганий, досить витривалий і до падінь і до інших нагрузок (фізичних), таких як тряска та ін. По звукових характеристиках - непогано працює в різних умовах, при високій чутливості не заводиться (не те щоб взагалі, але не нервує)). По АЧХ - як на мене трохи вип"яена низька серединка - гарно підходить для тих в кого низький голос (на мій тенор прийшлось помучитися з ручками). В загальному звучання "тепле, лампове" - класичне, яке притаманне стареньким мікрофонам (таким як серія PROLOGUE).

Єдиний мінус, який я помітив, більше технічний - на різних пультах і на різних шнурах (як фірмових так і саморобних), при включеному фантомному живленні (я працюю на 87Беті), він дає незрозумілий фон в апарат (не голосний, але напрягаючий), хоча, коли починаєш співати - то фон незрозумілим макаром приглушується... Що це таке було, я так і не зрозумів, хоча пробував на різному апараті, та і мікрофон розбирав - перефіряв розпайку (все в нормі було). Коли вимикаєш фантом - все чудово, тихенько та чисто.

Це так навскидку, що можу розказати - якщо цікавлять деталі - задавайте питання!))

А підозріло низька ціна про щось говорить,чи то просто економічний "феномен"?Бо знайшов недорого...та як недорого-як задурно такий,вот і подумую:а чи не примножити свою колекцію?Якщо так-буде четвертий.

Слухай, тобі не вгодиш... Ти за свій Пролог - багато дав? Так що то нормально. Хоча, невідомо наскільки задурно))) 

І нафіга тобі то? Я якраз шукаю мік собі динамічний мік - дай якусь інфу, може послухаю... Або купи, якщо щось, я в тебе відкуплю...

Я якось користувався ним на концертах. Непоганий.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти