Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » "рулять ресторани???"створюймо "весільні агенції"
"рулять ресторани???"створюймо "весільні агенції"

сьогодні "рулять ресторани"- беруть в газдів гроші за музику, платять мізер своїм музикантам, а різницю забирають собі. При цьому "вільних" музик - недопускають.

"Хазяїн - барін", але протистояти цьому можна. Як варіант створювати і рекламувати нет. "весільні агенції" де замовник вибере собі (по фото, аудіо, відео фрагментах)  музик, ведучого, оператора, фотографа, вбрання залу, авто, хореографа і навіть кухарів і зал та ін.У кожного з нас є колеги,  з вказаних цехів. 

Хотів би чути ваші думки з цього приводу.

Маю  кілька "відмовлених" замолень вресторанах по цій причині (вірніше вже не маю), і водночас збільшується, в порівнянні з минулими роками, кількість замовлень у палатках.

 Ваші роздуми?....

А чого ж,можна,я думаю було б непогано.Але щоб зайвий раз не нагружати адміністрацію,пропоную всім замутити власні сайти,хто не в змозі-групу в соцмережах.Посилання на дані сторінки можна було би викладати тут на сайті,зробивши для цього новий відповідний розділАле не на форумі,а на головній сторінці (замість непотрібного розділу "радіо",наприклад).Але розділ би розділити на підрозділи,де б гурти систематизувалися згідно їх територіальної приналежності в межах районів (думаю так було б найоптимальніше).

Критикуйте...

Є наприклад, сайт http://www.tamada.lviv.ua/  на якому це все зреаліовано. Ідея Віталіка Вуса цікава, і, якщо це не вимагає значних затрат, ресурсів і т. д., можна було б щось схоже запровадити і на http://www.minus.lviv.ua. Хоча, достатньо відкрити відповідну тему на форумі, закріпити її та публікувати у ній посилання на сторінки, групи у соцмережах гуртів, виконавців, ведучих тощо.

Хлопаки це добре що хтось думае про музикантив але я живу в пяти тисячному мистечку и тут е 11 груп лабухив майже кожного лабуха люди знають то яка може бути мова про якусь агенцию чи сайт   

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти