Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Закачати звуки в Yamaha PSR s910
Закачати звуки в Yamaha PSR s910

   Доброго дня всім !

Таке питання:

Маю кілька семплів в форматі sf2. Скинув їх на флешку і вставив в вищевказаний інструмент, але він їх просто не бачить.( Тобто вибираю VOICE - USB1 і на екрані жодного файла). Наскільки я розумію, s910 не підтримує sf2.

В якому тоді форматі повинні бути семпли, щоб їх можна було відтворити на s910 (в інструкції не знайшов) і якою програмою їх можна в цей формат переконвертувати ? І чи взагалі можливо закачати нові звуки в цей інструмент ?

Буду вдячний за підказки.

В PSR s910 є семплер?

У 910 семплер відсутній. Треба дивитись на Тайроси десь так починаючи з другого.

 Потроху  сам розібрався. Вона підтримує формати файлів LIV,SAR,VCE,MGV,CLV,SWV. Навіть накачав трохи таких звуків. Але ще не знайшов програми, якою можна було би переконвертувати sf2 в один з цих форматів. Може, хто знає ?

Ні з чим ви не розібрались. Перелічені вами типи файлів - всього лиш звуки різних категорій, які базуються на вбудованих в інструмент семплах.

Те, що вона не буде відтворювати файли семплів зрозуміло. Я хочу вияснити тільки одне: чи можливо якимось чином семпл в форматі sf2 переконвертувати в файл формату, придатного для відтворення на s910, хай це буде файл звуку чи який завгодно інший ? Другими словами - зробити з файлу sf2? файл, придатний для відтворення на s910 - це можливо чи ні ? Розумію, що скорше ні, ніж так, але все ж остаточно хотілось би почути думку професіоналів.

Кажу втретє: семплера нема. Відповідно, нема можливості завантажувати свої, відмінні від вбудованих, семпли будь якого походження і формату (писані, видерті звідкись чи конвертовані з sf2 чи інших форматів).

Файл звуку - це файл, який описує параметри войса, який у 910 будується тільки на вбудованих хвильових формах (ROM).

 Дядько Хапко, дякую. Я теж до цього висновку дійшов, але  надія вмирає останньою ...

Скачав кілька семплів від DX7, дуже вже хотілось "запхати" їх в свою s910, тому і сподівався, що може

якийсь спосіб знайдеться. Але, як кажуть,  "не судьба" . Ще раз дякую за інформацію та потрачений на мене час.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти