Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Парадокс чи непорозуміння? 15w700
Парадокс чи непорозуміння? 15w700

Хлопці підкажіть що може бути з моїми динаміками? Тобто, зробив фільтр як написано в буклеті фірми виробника, міряв котушки на індуктивність і все інше. Робив на МГБшних кондюках. Роздільна частота 2кГц. Звучить ідеально та мало низів. На старому фільтрі є низа але випирає середина. В кого є які міркування? Драйвера BMS 4544, низ 18sound 15w700. Дякую.

Бажаю,Вам користуватися "ФІРМОВИМИ ВИРОБНИКАМИ",і завжди будете задоволєнні!

Дужє поважаю людєй, які єксперементують,но буває,що занабто!Пробачтє,як що помилився.

А, чим Вам допомогти???Проблєм,вистачє,дажє с пайки і т.д..............

МГБ можеш викинути. Якщо дешево та сердито, став китайські SX, досить гарні результати із ними. Даже Житомирський Рек в своїх АС їх массово використовує. Чим міряв індуктивність??? Що з оформленням, ящик із рекомендованих конструкцій виробника на офіційному сайті чи від "фонаря". Бо я дуже люблю коли дядя Міша з села зробить так як йому приснилось ну і портів ФІ насверлить від душі, яких завгодно і як завгодно і де завгодно.

Ящики по кресленнях 18sound. Все як золото. Та якогось милого низу бракує. Тиск валить як дурний, та низів мало. Треба якогось дядька Василя)), щоб зробив фільтра під дані динаміки.

Ящики я так зрозумів правильні, фазоінвертори теж перенесли з креслень 1в 1 так як на сайті? Просто якщо порти не правильні то не будуть заступати на потрібній частоті і нижче 70Гц колонка грати не буде.  Доречі, скинь ссилку на сайт з тими кресленнями які робив, спробуємо розібратись.

Зараз скидаю http://us.ua/1065428/   закинув на файлообмінник. Я не розумію, чого з тими фільтрами, що йдуть на сайті виробника мало низів. Верхні грають бомба, низи обрізані до 2 кГц по феншую (середина через них майже не проходить). Попри те низ дуже слабий. На пульті Саундкрафт Еспіріт 8 низ накручую до упора(( Підсилювач Старсаунд JP3002 Тобто апаратура відповідна.

Любомир, мені не потрібна ПДФка на 15", мені потрібен той ресурс з якого ти брав проект своєї АС.

Ось тут я скачував http://www.eighteensound.com/index.aspx?mainMenu=technical_doc Дякую.

Яка товщина дроту в котушках нч? Мотали з використанням осердя? 

 

І прикріпіть схему фільтра.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти