Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підставка для ноутбука яка зачіпляється за клаішу
Підставка для ноутбука яка зачіпляється за клаішу

Всім доброго вечора(дня) панове,підскажіть будь-ласка, яку зарекомендуїте ставити підставку для ноутбука,щоб зачіплялась за клавішу,тобто щоб мені не приходилось купляти саму підставку для клавіши????дайте будь ласка відповідь на це запитання,і щоб не сильно ціною кусалась тобто десь до 200грн,наперед дякую:) 

http://jam.ua/soundking_skdf038

за таку ж ціну щось подібне бачив в "ельдорадо"  (кітайоса)

Хлопці, читайте, що пише топікстартер: щоб мені не приходилось купляти саму підставку для клавіши. А вт радите купити примочку, яка кріпиться до цієї самої "підставки", тобто стійки. Крім цього, цей другий ярус розташовується на місці пюпітра синтезатора, що також не всім підходить.

Колись також хвилювало таке питання, в підсумку з'ясувалось, що резинові ніжки ноута досить добре тримаються просто на клавіші без додаткових пристосувань, хіба що трішки зменшують діапазон клавіші)))
 

А для чого мучитись, просто посередині поставити.

Пропоную альтернативне рішення:замість ноута береш планшет,акуратно кладеш його на рідний пюпітр і-ЩАСТЄ!Дешевше за ноут,компактніше,менше привертає увагу.Ноут в лабуха-то вже "вчорашній день",я вважаю.

ДУЖЕ ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ТЕ, ЩО ВІДГУКНУЛИСЯ,АЛЕ РІЧ ТО В ТІМ,ЩО Я ПОРТАТІВКУ СТАВЛЮ ТАК САМО ЯК НА ЦЬОМУ ФОТО ЩО ВИ КИНУЛИ СЮДИ,ТАК БУЛИ ДЕКОЛИ СЛУЧАЇ,ЩО ВОНО АБО СКОВЗАЄ ДЕКОЛИ,АБО ХТОСЬ П*ЯНИЙ МОЖЕ ЗАЧЕПИТИ,І РАЗ ВОНО В МЕНЕ ВПАЛО,ТАК ЩО З НОУТОМ МЕНІ ПОВОТОРЮВАТИСЯ НА ЩОТ ТОГО ЩО Я НАПИСАВ ШОСЬ НЕ ОХОТА(САМІ РОЗУМІЇТЕ)ТАЙ ТРЕБА ЩОБ СЛОВА БУЛО ВИДНО ЧИТАТИ ЯК І МЕНІ Й ТАК І НАПАРНИКУ

>> для чого мучитись, просто посередині поставити
Посередині в мене був талмуд)))

Колись на швидку руку було змайстрована отаке:

Знизу це шкарадство виглядає так:

Колись пробував так використовувати:

але, як для мене, то не дуже надійно. 

А що за клавіша??

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти