Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Демпферна педаль для Korg PA 80/50
Демпферна педаль для Korg PA 80/50

Підкажіть будь-ласка яка демпферна педаль підійде для  Korg PA 80/50, крім  Korg DS-1H.

Будь-яка. Вони є двох видів - на замикання і на розмикання. Яка в Коргу не знаю. Купіть будь-яку універсальну - там є перемикач і буде щастя! Візуально і тактильно я не бачу різниці міє брендовими і ноунеймами. Старі, справжні японські, такой расові, а сучасні всі "чайна-таун". DS1H напівдемферна, для дорослих Коргів. В РА-50/80 вона буде працювати як звичайна демферна.

Тільки  Korg DS-1H...

http://vivo.lviv.ua/index.php?route=product/product&keyword=ds1&product_id=10803

Магазин Віво, дуже вже безапеляційно. Поясніть тоді - а що в тій Korg DS-1H є такого, що неможливо її замінити на аналогічну від інших виробників? 

Не знаю будови Korg DS-1H.але я перепробував близько пяти педалей інших виробників і жодна не підійшла до Korg PA-50, Korg PA-80...

А тестером в магазинах тепер не вміють користуватись? 

В мене також є педаль M-Audio з переключателем полярності, вона з Коргом не працює. Крім неї я перепробував ще 3 педалі. Результат був аналогічним.

Як саме не підійшла? Некоректно працює, взагалі не працює?

Взагалі жодна не працювала при жодних положеннях кнопки полярності.

Ihorves, педаль це самий примітивний пристрій. Він працює на розмикання, або закорочення електричного кола. Все!  Ніякої полярності там нема. Так як нема полярності в кнопці до електричного дзвоника. Найпростіший спосіб перевірки це джек і кавалок дроту. Встромляєте його в відповідне гніздо інструменту і перевіряєте чи будуть зміни при замиканні, чи розмиканні. Все. Це питання рівню 2Х2, не більше. В Ямасі та Роланді педаль сустейну працює на розмикання. Корга в мене нема, так що не підкажу. Korg DS-1H в Вашому вападку купляти мало сенсу, бо будете переплачувати. Цей девайс для інструментів які мають функцію напівдемпферу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти