Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » АКТИВНИЙ МІКШЕР ПАРК РМ1444
АКТИВНИЙ МІКШЕР ПАРК РМ1444

ХОЧУ КУПИТИ АЛЕ ШАНОВНІ РОЗКАЖІТЬ ПРО РМ1444  ВСЕ ХТО ЩО ЗНАЕ  І ХТО ЙОГО ЧУВ.БУДУ ВДЯЧНИЙ.

Я його порівнював на одні і ті ж акустиці з Behringer PMP 1280 S.Park програв...У моїх колег з іншого колетиву такий.Я якось поїхав з ними на халтуру .і взяв свого беріжера.Там і порівняли.

1.Процесор в берінжера кращий,тим більше їх там два.

2.Високих частот катастрофічно не хватає,берінжер звучить прозоріше,середина теж у берінжера краща,низькі частоти приблизно однаково звучать в обох пультах.

3.Чуть кліп,і вирубається,берінжер ні...При тому що берінжер працює вже четвертий рік а парк третю халтуру грав...

Мені не сподобався,тай колегам моїм теж.Попередні активники у Парка на багато кращі і надійніші...ІМХО моє і моїх колег.Якщо за ці гроші,то краще берінжера або ямаху взяти...

Zigg999, а для яких завдань потрібен мікшер?

ДЛЯ ХАЛТУР

Як на свої гроші він звучить файно

Працював почергово на обох пультах..... тільки  на Берінжер РМР4000 , в них один підсилювач ... так, справді вдалі пульти.... потужність рівна (на слух), Берін виграє  за рахунок звукового процесора, який дійсно прикрашає звук (але  це подобається далеко не всім) . але... РМ1444 краще рулить звук,  більший діапазон регулювань, до того ж він менший і компактніший, в нього значно кращий ревер ( ALESIS). Якщо 8каналів достатньо-  РМ1444  прекрасний пульт, хоч і дивної форми (я до речі, придбав для нього кейс, в якому такж помістилась комутація... вийшло зручно і компактно,.. раджу за ці гроші: 2х700вт/4ом за 4000грн!

Може кому буде в поміч. Я зняв відео-огляд про цей прилад.  https://www.youtube.com/watch?v=2gCQ6SpmsCM

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти