Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Коментарі
Коментарі

Ще цікаве посилання було тут від Дядько Хапко.Там один "достоєвський" написав у коментарі,що у Дядька Хапко здвиг в противофазі.Пояснюю.В противофазі фази знаходяться зміщені на 180 градусів відносно одна одної.Якщо зробити здвиг в противофазі(фази зміщуються ще на 180градусів відносно одна одної) отримаємо 360 градусів,або 0 градусів.Виходить,що ніякого відхилення(здвигу) у нього немає.Порада.Якщо хочете прикинутися розумним,то зверніться спочатку хоча б до Дядька Гугла,а потім вже пишіть

"...отримаємо 360 градусів,або 0 градусів.Виходить,що ніякого відхилення(здвигу) у нього немає..."









 

Якщо хочете прикинутися розумним,то зверніться спочатку хоча б до Дядька Гугла,а потім вже пишіть

 

Моцно!

а то дозволяють собі і сантехніки, і зварювальники, і перукарі в повний голос кричати про музик  

Все правильно сказано ! 

Нормально стало, коли Водій машрудки прийшов і "чеше" басисту ,що то весло заголосно гупає...Забери трохи звуку ,бо голова трищит...Чому всім стало файно від фанер? Якого милого різне "чадо", лізе до музикантів з повчальними репліками ??? Бо то "чадо" привикло ,як має звучати та фонка ,а далі розказує  жи ти,один з другим,поганий музикант.Правильно колєга з верху сказав/ нема чого сьі пхати до музик!!! Ми самі себе допустили до того,що маємо сьогодні.А кароокери пізніше деградують у діджеї ...Хто у виграші?

Тільки лаба трохи мьяко кажучи "відрізнялась би від оригіналу

Від якого таки оригіналу? Нехай і відрізняється .Для того і стараємося імпровізувати як вміємо.

Головне шо попідписувалися "жива музика" Три чуваки і три кляпи . фу...

Зі всім, що кажете тут хлопці, я згідний і вас підтримую і розумію. Але от одного не можу зрозуміти: лабушня бідкається, що всі кому не лінь, як тут вище хтось назвав "нещастя", пхаються в "музиканти" лиш їм в руки ноут впаде. Перебиваючи роботу справжнім музикантам, сбиваючи ціни і т.д....Так є таке. Але подумайте хіба лабушня сама не пхається між весіллями і в таксисти і в будівельники і страшний євроремонти беруться робити людям і ще багато всього іншого, тим самим відбираючи роботу у прямих майстрів тих справ.  Де нашого брата тільки не зустрінеш. І не завжди якісно та професійно ту роботу за яку хапаються роблять, бо то не їхнє. Так чого ж в один голос гніватись на то, що електрик чи перукар, чи ще там хтось, крім основної роботи ще йдуть в кафе чи ресторан "грати музику", або їздять обслуговують весілля. Мені така картина також як і вам всім не до вподоби, але що вдієш коли так воно у нас у всьому...

Усім привіт!Втручусь і я в  цю дискусію.ZZ2000 я згоден з Вами що кожен повинен займатися своєю справою.Але, чи не ті караокери змусили йти справжніх музикантів таксувати та робити ремонти щоб заробити на хліб собі та своїй родині?Що остається робити справжньому музиканту ,коли на його законному місці яке по праву йому  належить,стоїть і вигинається непорозуміння з ноутом і видає себе за крутого лабуха?І це все робиться за тарілку холдцю...Я декілька музикантів вищого гатунку з консерваторською освітою знаю які мусять таксувати та робити ремонти,тому що на його місці сидить якесь мурло  з ноутом...

 

До хорошого музиканта вже завтра подзвонять і запросять працювати.  Якщо ні - значить не "всюди" він хороший.   Хороший музикант до  17.00  теж може бути непоганим столярем, слюсарем або таксистом(хоча це немає так бути).

Хлопаки  відкрився  новий  хірургічний  кабінет,  приватний!А  шо,  купив  скальпель  зеленку , нитки,навіть  лежака.Різати  кожнен  вміє,шити?якось  заштопаєм.Ось  я  і  хірург.А  чи  піде  хто  лікуватись  до  такого  горе  хірурга?Ні.  Тому  що  здоровья  дороге.А  ми  свого  роду  теж  лікарі,лікуєм  душі!Кому  сумно  розвеселяємо,других  заставимо  над  чимось  задуматись.Одним  словом  несем  культуру  в  народ.І  прикро  коли  "горе  хірурги"  таким  чином  лікують  в  кабаках,на  забавах .От  і  таке  ставлення  складається   відповідно  до  всіх  музикантів.Трохи  відійшли  від  теми.На  рахунок  коментарів.Завжди  має  бути  повага людини  до  людини.Облити  брудом - багато  розуму  не  треба.Колись  ми  бігали  до  старших  музикантів,запитували,радились,просили  научити.Була  ПОВАГА  ДО  СТАРШИХ!А  зараз  (випадок  з  власного  досвіду).Гуляє  в  кабаку  компанія.Підходить  хлопака,питає  чи  можливо  замовити  вашу  музику  на  весілля.Відповідаю,ясно  що  можна,домовляємось,говорю  ціну.Цю  розмову  чує  його  колега (горе  хірург!)почувши  ціну  підходить  ближче.І  з  таким  скривляним  обличчям  заявляє.Слисис! (помилки  не  має)  ти  шо  гонішь  таку  цену?Я  зрозумів  з  першого  погляду  з  ким  маю  справу  запитав:Ти  хто  такий?Відповідь  виправдала  звання  "горе  хірурга" -  МУЗИКАНТ! Завжди  при  такій  відповіді  починається  розмова  хто  такий,де  граєш,чи  з  ким.Але  досвід  багаторічної  роботи  в  музиці  і  з  людьми  підказав  задати  йому  тільки  одне  питання:Скільки  знаків  в  тональності  до  мінор?Відповідь  оригінальна:Шо  ти  начинаєш.От  і  побажав  тому  хлопаці  здоров"я,і  коли  вивчить  те  що  я  його  запитав,  тоді  буде  лізти  в  розмову  замовника  і  музиканта.Потім  згодом  вияснилося  що  він  кароокер,грає  за  тарілку  голубців  і  почувши  ціну  сказану  мною  вирішив  її  збити  і  заграти  свому  товаришу  сам.Слава  Богу  замовник  людина  яка  петрає  трохи  в  музиці,от  ми  ту  забаву  і  відіграли.От  вам  і  повага,а  посади  його  за  ноут  написати  комент,то  ви  уявляєте  що  він  напише!Побажання  моє:Будьте  стримані  і  культурні  поважайте  один  одного.А  прислухатись  коли  тобі  радять,завжди  варто.

 

 

В мене є ідея на рахунок коментарів.

Треба трохи змінити функціонал сайту. Коли хтось додає коментар до якогось мінуса. Коментар приходить до людини яка виклала мінус. Тоді та людина може або прийняти коментар(дозволити публікува)

або відмовити (не дозволяти публікувати, Почитав, зробив висновки або не зробив)) ). Я думаю так саме простіше вирішити проблему. Якщо між кимось є якись конфлікт хай вирішують між собою.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти