Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Коментарі
Коментарі

VANOLABYX Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери? О це було б чудово.Небагато залишилося людей,які можуть наживо зіграти весілля,наприклад,але у звязку з важкими фінансовими труднощами не можуть себе реалізувати.Так би отримали якийсь шанс.

Небагато залишилося людей,які можуть наживо зіграти весілля.     Не думаю. Музик вистачає. А як було у 80-х? Про фонограму навіть і не думали, а весіль було багато. Були випадки по 2-3 весілля в одному  селі, і лабухів вистачало (правда були команди сильніші і слабші - це вже зовсім інша розмова). А те що маємо - такі реалії і потреби нашого замовника.

VANOLABYX, "...Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери?..."

Стався б халтурний колапс... ...

Та нічого б страшного не сталося,  грали б ми собі так як і колись на "веслах" та "барабуцах" і ті усі хто хоч трохи щось уміє заграти руками теж щось би грали, я просто впевнений в тому. Тільки лаба трохи мьяко кажучи "відрізнялась би від оригіналу" (і не завжди в кращу сторону, залежно від рівня колективу звичайно), як і було з музикою завжди в минуліі часи. Ще більш популярними стали б звичайні дискотеки на весіллях бо не всяка жива команда, не за браком майстерності, а із банальних технічних причин, навіть на сьогодні, може зіграти усе те "молотиво" яке звучить у більшості сучасних пісень , а без их на халтурі ж ніяк...  які б не були б гості музикальні, а слухати кльові інструментали та польки з вальсами 24 години підряд їм всеодно остогидне і тоді котресь з них вирве "давай бл... маладьожку". 

Тільки лаба трохи мьяко кажучи "відрізнялась би від оригіналу"

А чому не повинна "відрізнятись від оригіналу"? Для чого "жива" музика "під когось " здерта" нота в ноту? Навпаки цікаве якесь нове інше звучання.

"Навпаки цікаве якесь нове інше звучання." - Я перший підіймаю руку за якесь нове інше звучання, але якщо воно "в жилу" і в "кайф" а не "по саседям". Ми на кожному міроприємстві працюємо по іншому, добавляємо чи убавляємо імпровізу, а якщо там присутні музиканти - то "стєбаємося " по повній.  А на рахунок "Що було би якби......" - відносьтеся до своєї роботи і до своїх клієнтів з любов"ю і повагою - і всьо буде чьотко!

 Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери?))))))))  яке би то було щастя, і справді би роботи побільшало, а то дозволяють собі і сантехніки, і зварювальники, і перукарі в повний голос кричати про музику, що аж "гланди видно" з горлянки))) немаючи при тому зеленого уявлення про музику.!!!!! І коментарів багато є лишніх, і бруду купа непотрібного. Сумно згадуються ті роки, коли підходили і замовляли " ЧАРДАША " наживо  на забаві. А тепер купило "нещастя" ноотбук, зперло пару фонограм, а так ріпається тут, що хто би не знав - подумав би, що дійсно воно щось вміє.))))))))) горе, тай нічого більше добавити.... 

Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери?))))))))  яке би то було щастя, справді би роботи побільшало. а то дозволяють собі і сантехніки і зварювальники і перукарі в повний голос кричати про музику що аж "гланди видно" з горлянки))) немаючи при тому зеленого уявлення в мистецтві.!!!!! І коментарів багато є лишніх, і бруду купа напотрібного, сумно згадуються ті роки коли підходили і замовляли " ЧАРДАША " на живо  на забаві. А тепер купило "нещастя" ноотбук, зперло пару фонограм, а так ріпається тут що хтоби незнав - подумавби що дійсно воно щось вміє.))))))))) горе, тай нічого більше добавити....

Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери?))))))))  яке би то було щастя, справді би роботи побільшало. а то дозволяють собі і сантехніки і зварювальники і перукарі в повний голос кричати про музику що аж "гланди видно" з горлянки))) немаючи при тому зеленого уявлення в мистецтві.!!!!! І коментарів багато є лишніх, і бруду купа напотрібного, сумно згадуються ті роки коли підходили і замовляли " ЧАРДАША " на живо  на забаві. А тепер купило "нещастя" ноотбук, зперло пару фонограм, а так ріпається тут що хтоби незнав - подумавби що дійсно воно щось вміє.))))))))) горе, тай нічого більше добавити....

Перше хочу подякувати модераторам за проведену роботу. На питання "Чому коментуєте мене,а Івана,чи Петра ні"- відповім - якщо я бачу,що людина щось може,тоді стараюся підсказати як зробити ще краще.Або коли людина робить помилки,тоді я вказую на них.А інше я стараюся не чіпати.Чого бажаю всім.Звичайно хороші роботи потрібно оцінити і підтримати.І ще бажаю всім бути уважнішими до коментарів,томущо не завжди користувачі розуміють суть викладеного і з цього виникають конфліктні ситуації.Краще перепроситися ще раз,якщо сумніваєтеся у написаному.Дякую.

Навпаки цікаве якесь нове інше звучання.!!!Абсолютно згоден!pete fedyshyn,якщо ви є ВКонтакті,то як вас знайти,я б вам таку класну весільну версію відомої пісні закинув!Випадково натрапив,то ввесь вечір слухав,так цікаво і прикольно хлопаки слабали!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти