Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю музиканта для створення гурту. Львів
Шукаю музиканта для створення гурту. Львів

0

Молодий вокаліст. Шукаю музичний гурт для роботи по весіллях, корпоративах,і т.д. укр,рос,трошки заруб. репертуар. маю стаж 3 роки. співаю все по слуху. скоро освоюю нові пісні. 1 голос . маю ноутбук з багатьма хорошими мінусами. можу підїхати куда потрібно для прослуховування...(львів) 0966080911  Дякую.....   

нажаль не володію інструментом

0680352063,0934462628-гітарист(вокаліст) з апаратурою.

клавішник вокаліст +деякий апарат 0976116048 Андрій

Музиканта якого???

Шукаю музичний гурт, якому потрібен вокаліст (тенор). Співаю на слух першим або другим тенором. Також маю досвіт роботи ведучим,гумористом. Трохи граю на клавішах і акордеоні. Маю ноутбук з хорошими фонограмами. Якщо когось цікавить, можу приїхати куди потрібно для прослуховування (м.Львів та область)... Буду радий співпраці!  098-489-16-20 Юрій

http://belcantomusic-lviv-ua.webnode.com.ua/

 

Добрий день. Мене звати Ольга. Я співаю в ресторанах з 2006 року. Працювала в Ялті, Києві та в Херсонській області. Володію широким репертуаром на різних мовах. Співаю прктично , все для того, щоб людям було весело на весіллях , корпоративах та на днях народженнях. Маю досвід ведучої як додатковий вид діяльності. Є музична освіта. Досвід сценічного мистецтва. Маю свою апаратуру. тел. 096-756-72-19 Ольга.

музикант з апаратурою.0985981452

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти