Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порадьте якісно озвучити церкву
порадьте якісно озвучити церкву

Всім доброго часу суток! Панове музики, & лабухи! Допоможіть порадами, стосовно озвучення церкви. Прохання знайомого св,ященника до мене, переадресовую до всіх.  Може хто,що знає більше, може, хто зустрічався з таким озвученням?    Церква велика, цегляна, природній HALL-1 і HALL-2, прослуховується файно, бюджет приблизний 6 -7тис. грн.  Моє бачення - Підсилювач, мікшер на 6 -8 каналів, і 6 невеличких 50-ватних, якісних гучномовців. Прохання ділитись думкою любою і всіх. Дякую!

Тільки не купуйте комбайнів мікшер з підсилювачем бо там нема настройки чутливості мікрофонів. Є трансляційні підсилювачі  8 канальні з виходом на 30-50 Вт на кожну колонку. А колонки також є великий вибір пластикові білі чорні під дерево.

Мікшер + потрібна кількість активних АС 6-8".

Трансляційний підсилювач + мікшер + трансляційні колонки..

Якщо буде працювати тільки  один мікрофон то мікшера не потрібно.

edeljveys, які внутрішні розміри храму? Поняття "велика" надто відносне. Для мене велика, як от: http://www.youtube.com/watch?v=Cj6KLPpMENA

Приблизні розміри 20*20,висота ще вища, (якщо потрібно точніше, то, поміряю)  . Дерево, чи пластик, не має значення, аби кльво звучало!  Працювати повинно мінімум 4 мікрофони стаціонарних. 1 в захрестію, 1 перед пристолом, мінімум 2 на хорах ( 2 поверхи на станку від 10 до  20 чоловік, 3 жін., і 3 чол. голоси )Ну і один радіо на всякий пожарний. Хотілосяб, щось на подобі, як в сучасних кінотеатрах, ну мінімум, як в домашніх...? Що скажете Панове?

Ще в пошуку!

Дуже сумніваюсь що буде звучати "Кльово" Найкарщий варінт це багато маленьких колоночок як писалось вище. Майже всі храми будуються і будувались так щоб була хороша акустика, під хор, симфонічний оркестр і.т.д. Щоб почали нормально звучати колонки то треба по максимуму  робити звукоізоляцію. У нас в місті в одній з церков затримка звуку 7сек. і коли ставись якісь колонки то виходить дуже велика каша і нічого не можна зробити.

Ще не всі відписали?

ЩЕ АКТУАЛЬНО !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти