Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » підкажіть що грати
підкажіть що грати

Шановні колеги , товариші, підкажіть що зараз цікаво людям , які пісні піднімають людей з перших акордів до танцю, марджанджа невраховується, усім дякую , чекаю відповідей.......

"Піднімають людей" не пісні, а майстерність та харизма виконавця.

pete fedyshyn

Піднімають людей" не пісні

Не можу цілком з вами погодитись.  На бажання гостей танцювати впливає не лише "майстерність та харизма виконавця", а й настрій, доза випитого, колектив у якому проходить святкування; відповідно підібраний репертуар, а також "впізнаваність пісень". Не буде більшість людей за 45 танцювати під сучасні танцювальні хіти, а от  "пісні їхньої молодості", навіть в осучасненому аранжуванні, скоріше "підірвуть публіку".

Любі добродії , давайте небудем із себе ставити метрів естради. Я просто прошу написати 
-
-

-
-
декілька пісень і все

а ви тут починаєте розсосолювати те що вам непотрібно

Певний контингент - відповідний репертуар. А те, що підводить гостей з перших акордів: Зелений гай, Палала (Валевська), Счастье (Винник), На теплоходе (Зарубина), Черёмуха белая (Журавлёва) та багато інших. Це піднімає будь-яку публіку. Але все одно треба мати чуйку. Удачі і парнасу.

Всіх одним і тимже незаставиш танцювати........ ми повинні своїй публіці як лікар пацієнту ставити точний діагноз, бо від цього залежить результат. А наші пацієнти))))) хворіють по різноиу, відповідно мають бути різні ліки, це ОДНОЗНАЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Навчися пізнавати людей що вони хочуть почути, але це все ПРАКТИКА )))))) Успіхів з вибором ЛІКІВ ДУШІ))

Любий добродію, вам абсолютно справедливо вказують на некоректність поставленого запитання, а як відомо правильно поставлене запитання містить половину відповіді.

На новорічній вечірці, на якій я працював, де були гості з Москви, Кемерово, Бєлгорода, Донецька, Макіївки і Києва ВСІ гості танцювали ЛИШЕ під "gangnam style". Допоможе вам моя порада?

P.S. До речі, не зрозуміло, для чого було створювати ще один профіль, щоб задати це запитання?

Сумніваюсь що в моєму регіоні народ підірве пісня Палала Валевської, тим більше Черемуха белая Журовлевої,  топікстер неправильно сформулював запитання і поставив не у тому форумі, у списку форумів є ""Опитування", там треба було створити тему, накшталт "якими піснями ви заводите народ" притому вказувати регіон, можливо тоді й отрималиб відповідь. Наприклад ми заводим народ: Шатунов (белые розы, седая ночь), Тік ( один стою, білі троянди), а Експресовські польки і естрадні підривають усіх і втому числі молодняк, ну і звичайно треба дивитись на  контингент, щоб здогадатись чого хоче публіка потрібен не один рік роботи у цій сфері.

Made_in_WEST, "...Шановні колеги , товариші, підкажіть що зараз..."

vova2223, "...давайте небудем із себе ставити метрів естради. Я просто прошу написати... декілька пісень і все..."

Отакої! Зашпортався чоловічок у власних профілях

Друже перш ніж возмущатись з приводу того як люд тобі відповідає, пдумай чи стоїть задавати одне й те ж запитання з двох своїх різних профілів на сайті.

То як питати про одне і те саме тільки у два різних мікрофона. .

Гм,..а може втупив походу....Буває.

А з приводу пісень, що порадити... Такі питання ставити, то як у небо кричати... Ти ж їжу їсиш кождий день ту яка тобі смакує, а не ту яку тобі радять... Так і тут, співай коли умієш ті пісні які тобі самому подобаються і люди то оцінять по достоїнству.

Хіба, хто зна, може особисто тобі взагалі ніякі естрадні пісні не подобаються, раз питаєш що співати (цікаво, а що ж ти до цього часу співав)... Тоді тра міняти те заняття музикою на щось інше.. Без образ.

У головному каталогу ще треба зробити розділ плейлистів, а то всі співають під однакові фанери, але в різному порядку. Неакуратненько якось, треба бути всім інкубаторними повністю...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти