Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте , як поступити?
Порадьте , як поступити?

Прошу порадити як нам бути в даному випадку. Щойно позвонили і просять приїхати відпрацювати вечір завтра після Святої вечері. Справа в тому , що це в горах і для людей  організовується вечеря в ресторані. Два минулих роки ми відмовляли, а зараз знову в роздумах -все таки Святий вечір -піст.  Хотілося б почути як би поступили Ви.

А ви не питайтеся. Якщо йдеться про ВАШІ релігійні почуття, то тут поради інших нідочого. Кожен відповідає за себе. Робіть те у чому переконані.

Ми відмовилися. Моі знайомі теж. Тож шукають музикантів аж з Франківська. В крайньому випадку - можна поколядувати(баян-скрипочка). Але танці(моя думка) - ні в якому разі. Всім - смачноі куті(дома з родиною)!!!

До чого доходять збочені уми рестораторів - спочатку колорит Різдва, Свята вечеря, кутя а потім водочки і танці. Все продається???

А для чого заганяти всіх в одне стійло? СССР не вивітрився тільки кольори поміняв?

Хто хоче вечерю і кутю - будь-ласка, а хто не хоче, то що в Сибір його, бо хоче танців?

А ви не хочете танців, доведіть власним прикладом, що не все продається і ваша позиція буде гідна поваги.

pete fedyshyn,  правильно. От цікава картинка виходить, да,  лабух хоче поїхати заробити (бо за то ж платня платиться і не повірю що в подарунок для знайомих), а на форумі так подає ніби питає дозволу в знайомих, щоб не осудили. Ну а заодно може хто ціну по-ходу назове за таку гульку (впевнитись чи не мало запросив). Правильно казав pete fedyshyn, хочеш поїхати заробити - їдь собі мовчки, для чого усі ці розпитування, дорослий же чоловік сам србі рішив як бути і крапка. ІМХО. Без образ...

Я би не підписався на таку халтуру... Одновзначно "НІ"... Але то справа кожного індивідуально. Свята Вечеря то сімейна традиція, аж ніяк не кабачний варіант для "заробити"...

Мій друг і наставник мене вчив -"слухай свою душу, вона тебе не обдурить!".

DJ VIST ... розумна відповідь. Підтримую 100%

Хлопці, автор пише - "після Святої вечері", то до чого той сарказм на рахунок заробити. Яка різниця чи на Cвят вечір чи на Новий рік? Сам їздив тими роками поколядувати. Інша справа клієнт який спробував пісних страв і "нєнаєлся". До речі пані Віра, чим все закінчилося?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти