Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg Pa 1x та Korg Pa 1 x PRO
Korg Pa 1x та Korg Pa 1 x PRO

Хлопці,де ж ви?Невже ніхто не працював на Ра500/600/800/1Х/2Х/3Х/Tritone/Trinity за низьких температур?

Принципово не граю дворянські весілля, але в одній столовці прийшлося грати у фойє без отоплення. На вулиці було -7, у фойє- +1. Мій 800-й реагував без проблем, проблема була тільки в пальцях - не хотіли гнутися

20 січня 2013  працювали на відкритій місцевості, температура була  нижче 0.  Дисплей в KORG Pa800   працював без проблем! 

Шановні власники Ра1ХРго,та й взагалі клавіш Korg з сенсорними дисплеями,хочу з'ясувати одну штуку.Нарешті звершилося:з'явився в мене красень Ра1ХРго.Все на висоті,але вилізла-таки "ложка дьогтю".Село,клуб,температура близько +2,+4 .Тут і почалося:мало того,що дисплей тормозив,то ще й підсвітка працювала препогано,нічого не видно,працював "по приборах".Запрацювало все так,як має бути тільки через 4(!) години.Цікавий факт:поряд стояла YAMAHA mo6,то від початку і до кінця шурувала як має бути-дисплей (не сенсорний) реагував і світив від "А" до "Я".На другий день в хаті включаю інструмент-все в порядку.Отакі-то пироги.

Колеги,як прокоментуєте даний випадок?Чи не означає це те,що про "дворянські" весілля весною/осінню можна забувати,чи є якесь вирішення даної проблеми?Хто стикався з таким явищем і як даєте собі з тим раду?Чи скидати Ра1Хрго і назад пересідати на Ра50?

Як правило, сенсорні дисплеї на морозі не працюють, хоча є і винятки.

Як правило, сенсорні дисплеї на морозі не працюють, хоча є і винятки.

Це Ви так придумали.В мене па800 -10 на вулиці без проблем. Доречі знімали CANON-650D Там теж дісплей сенсорний.

Чи є сенс купляти РА1х рrо, виходячи з того що: інструмент старий(випуск), розмір, вага, сенсорний дисплей...? Чи може все-таки звучання компенсує всі ці недоліки; адже зараз багато новинок 600, 800, 300 і ін. І ще одне: МР3 можна на ньому запускати чи ні?

Все питання в пріоритетах, якщо орієнтуєтесь на звучання, то однозначно варто, якщо звучання не важливе, то можна взяти і новіші і дешевші. Питання старості інструменту, це зводиться до двох питань: мікрики кнопок і гумки під клавішами, обидва питання копійчані. Можна новіші і зі звучанням, це РА2Х-РА3Х, правда трохи інші гроші. Зрештою, просто берете два інструменти, скажімо РА1Х про і дешевший/новіший , підключаєте на апарат і слухаєте, якщо різниця для вас не суттєва, то навіщо платити більше чи носити важче? Бо для мене суттєва, і я готовий платити більше і носити важче

Рекомендую придбати старенький РА1х (не ПРО)... В цьому випадку і бакси зекономите, і в машину на заднє сидіння влізиться, і носити буде на 1.5 кг. легше, і звучить не гірше від ПРО!  Тут можна знайти відмінність http://www.korgpa.com/support/discontinued-products/korg-pa1x-pa1x-pro.html

 

Я особисто не порівнював, але товариш порівнював, то каже по звуку відрізняється (не по специфікації, а по звучанню)

ага і легший 1,5кг РА1Х про, а РА1Х - важчий, я так розумію за рахунок динаміків.

Ой, трохи недогледів дійсно важчий...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти