Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg Pa 1x та Korg Pa 1 x PRO
Korg Pa 1x та Korg Pa 1 x PRO

Звучання однакове у ПА1Х та ПА1Х ПРО! Щоби порівнювати ці інструменти, перш-за-все необхідно однаково їх прописати (ті ж самі стилі, ті ж самі семпли), підключити в один і той самий апарат, частотно вистороїти однаково канали і порівнювати! Усі інші порівняння - необ'єктивні і смішні!!! Відмінність у наявності акустичних систем (динаміків) у ПА1Х та у клавіатурі, у Па1х Про клавіатура "важка" як у фортепіано і має більше октав. Недоліки ПА 1Х ПРО: - якщо лабати весілля вживу - до ранку можуть боліти пальці; інструмент по габаритах довший - при транспортуванні не в кожну легковушку на задній диван чи в багажник влізе))) Обидва інструменти м'яко кажучи нелегкі! На власному хребті випробував.  

ПА50 як не прописуй не зазвучить так як ПА1Х (ПА 1Х ПРО) рівно так як "жигуль" не поїде так як "мерс", Моя особиста думка))) Мав ПА50, зараз маю справу з ПА 1Х. Була можливість взяти ПА 1Х ПРО, але саме через клавіатуру передумав.

Недоліки ПА 1Х ПРО: - якщо лабати весілля вживу - до ранку можуть боліти пальці;


Навпаки, зважена клавіатура - це плюс. Як до тактильних відчуттів, так і до загальної надійності інструмента (у порівнянні з пластиковою язичковою клавою PA50/500)

В мене в синті напівзважена клавіатура. Спочатку було дійсно непривично, а тепер на па50 лабати не можу - відчуття такі, ніби на іграшковій кляпі бавишся... 

Я також напівзважену клавіатуру поважаю.А от від PSRної клавіатури мене боліли руки.

Фабричні звуки у РА50-60-80, 1х, 1х про - зроблені однаково - Tone Generator: KORG HI Synthesis - 62 Voices, 62 Oscillators – Filters with Resonance. Вся інша начинка звичайно краща у 1х та1х про. 

РА800, 2х, 600, 3х - зовсім інша технологія звука - Tone Generator: KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) sound generator: 120 Voices, 120 Oscillators – Filters with Resonance - Three band EQ for each track.

У РА500 - KORG EDS (Enhanced Definition Synthesis) sound generator: 80 Voices, 80 Oscillators - Filters with Resonance - Three band EQ for each track.

У РА600 - 128 voices - Filters with Resonance.

 

Не факт, що 2 інструменти різних моделей з однаковим типом (наголошую: саме типом) движка будуть звучати однаково. А якщо ще й врахувати різницю в залізі...

100%

РА50-60-80, 1х, 1х про   - стилі і звуки в заводських настройках НЕ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ. Між РА500 і 800 навіть на слух чути різницю. Я робив 6 років на РА60 і 80, прописував стилі на РА50,  2 роки грав на РА500 і вже третій рік - на РА800. Зараз подумовую про 600-й, але спочатку хочеться його опробувати - насторожує китайська зборка.

Після 800-го не раджу 600-й.Хіба  pa2 або pa3.

Шановні власники Ра1ХРго,та й взагалі клавіш Korg з сенсорними дисплеями,хочу з'ясувати одну штуку.Нарешті звершилося:з'явився в мене красень Ра1ХРго.Все на висоті,але вилізла-таки "ложка дьогтю".Село,клуб,температура близько +2,+4 .Тут і почалося:мало того,що дисплей тормозив,то ще й підсвітка працювала препогано,нічого не видно,працював "по приборах".Запрацювало все так,як має бути тільки через 4(!) години.Цікавий факт:поряд стояла YAMAHA mo6,то від початку і до кінця шурувала як має бути-дисплей (не сенсорний) реагував і світив від "А" до "Я".На другий день в хаті включаю інструмент-все в порядку.Отакі-то пироги.

Колеги,як прокоментуєте даний випадок?Чи не означає це те,що про "дворянські" весілля весною/осінню можна забувати,чи є якесь вирішення даної проблеми?Хто стикався з таким явищем і як даєте собі з тим раду?Чи скидати Ра1Хрго і назад пересідати на Ра50?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти