Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » MIDI-клавіатура
MIDI-клавіатура

Скажіть чи є стиль польки чи вальсу, на програму Fl studio, або Cubbase чи іншої, щоб грати на міді-клавіатурі через комп'ютер. І взагалі чи це можливо. Ідея в тому що ми музиканти-початківці, і грошей щоб купити дорогі клавіші не має, а халтури не має на чому грати. Допоможіть будь-ласка.

Такого ще не пробував, але мені здається що таке зробити не можливо в віртуальних сиквенсорах такого типу, хіба існує якийсь плагін, в котрому можна прописати стиль і пропустити через віртуальну студію-сиквенсор.

А гроші комп'ютер та FL/Cubase є?

А чо" зразу клавіші мають бути "дорогі"?Тим більше в початківців?Не знайдеться 350$ (приблизно) на YAMAHA PSR 640 (наприклад)?Там є 3 юзербанки+Regist memory+стилі до неї знайти абсолютно не проблема.

Гроші є але не багато, комп'ютер є, FL, Cubase також.

 

Чому дорогі? Тому, що в які можна залити більш-менш нормальний стиль не коштують 350$, може десь і з але я не чув.

Назаре колись я знаходив щось схоже, але я не впевнений що це дійсно те що шукав.

А який зміст ви вкладаєте у поняття "нормальний стиль"? Це залежить тільки від вартості інструмента?

наскільки я знаю, через міді інтерфейс (або usb) можна грати на міді клаві або будь-якому синтезаторі звуками віртуальних синтезаторів, сам так роблю. щодо стилю, не чув. колись говорили хлопці що е радактор котрий позволяе загружати ямаховські стилі, прописувати цифровку і зберігати як міді файл. і що там була НІКОМУ НЕ ПОТРІБНА функція набору акордів в реальному часі на міді клавіатурі... жаль назви не памятаю, якщо цікавить можу їх попитати назву.

Звичайно не тільки від вартості, але я думаю є різниця коли грає полька на сучасному хорошому інструменті.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти