Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Мундштук для тенора!
Мундштук для тенора!

Привіт.  Підкажіть будь-ласка хороший мундштук для тенор саксофона. Бюджет до 1000 грн. Чи можливо за такі кошти купити хороший мундштук? На які бренди звернути увагу?

Якщо вам потрібен ебонітовий мундштук то можна замовити в магазині 8 Нота Brilhart. Його ціна буде десь 850 грн

А так є дуже багато достойних марок мундштуків. можете ознайомитись тут http://saxforum.org/forumdisplay.php?f=102

BergLarsen.Але треба пробувати,особисто я граю на бронзовому.

 

отто лінк тоне едж  класний теж  пасть 8 підходить майже всім 

Грав на отто лінку 6,після того як попробував ріко роял м7 лінка відклав в коробочку,замовив на ебеї ріко обійшовся в 75 долярів з доставкою!!!

Богдан Дубик. Можна більш детально про порівняння ( Лінка і Ріко), мова йде про тенорові, чи альтові мунштуки??? Мені особисто альтовий  RICO ні В5 ні С#7 не виправдав надії ( м7, якщо це альтовий) не пробував. Для тенора все таки рекомендую SELMER, Berg Larsen( ебоніт),Otto Link, Vandoren ( метал)

Хочу запитати. Я вчуся грати на тенорі (самоучка), маю мундштук якийсь китайський, але звик до його розміру пасті. думаю купити кращий, але як мені визначити розмір мого мундштука, щоб взяти аналогічний?

Я  би рекомендував пробувати різні фірмові мундштуки.Розмір пасті-це відносне поняття, в різних виробників розміри не співпадають.Візуально -це відстань між тростею і мундом,але є ще багато факторів мундштука  які впливають на комфорт при грі та звучання,наприклад: кут зрізу,мостовий(кількість мостів) чи ні,матеріал з якого виготовлено,лігатура і т.п..Також від тростини залежить забарвленість.

А хтось знає, де у Івано-Франківську можна купити мундштук до тенора недорого,але якісний , можна навіть б/у.???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти