Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Roland E-50 Як встановлювати операційну систему?
Roland E-50 Як встановлювати операційну систему?

Доброго вечора панове!!!!!!! Допоможіть мені, Як встановити операційну систему Roland E-50????????? буду вдячний

Я ж вже давав посилання на архів, де є файли для обновлення та інструкція...

В первом предложении инструкции по обновлению ОС написано: для обновления ОС необходима PCMCIA карта с 6Мб свободного места.

Дальше. Обновление длится 8 минут.

Дальше. В течение обновления рекомендуется обеспечить бесперебойное питание, чтобы не "потерять" инструмент.

А дальше по тексту:

E-50/E-60 Version 1.11 Updating Instructions

Prepare the memory card to accept data (подготовить карту с принимаемыми данными)

1. Insert the memory card into the PCMCIA Adapter. (Вставить карту в  PCMCIA адаптер)

2. Insert the PCMCIA with memory card into the E-50/E-60 PCMCIA slot and switch on the E-50/E-60. (Вставить PCMCIA-адаптер с картой памяти в PCMCIA-слот и включить Е-50)

3. If your memory card  has already been initialised using an E-50/E-60 you can go directly to step 5. (Если Ваша карта уже была инициализирована в Е-50, то переходите прямо к Шагу 5)

4. Press [DISK & MEDIA] > [FORMAT] > [EXTERNAL MEMORY] ]> [YES] and wait for the format operation to complete. (Нажать кнопки [DISK & MEDIA] > [FORMAT] > [EXTERNAL MEMORY] ]> [YES] и ожидать окончания опереции форматирования)

5. Connect the E-50/E-60’s to your computer using the USB port. (Подключить Е-50 к вашему компьютеру, используя USB порт.)

6. If a floppy disk is inserted in the drive, remove it before proceeding. (Если флоп-диск вставлен в дисковод, то выньте его до процесса).

7. Press [MENU] > [USB DATA STORAGE] > [EXTERNAL MEMORY]. (Нажмите кнопки [MENU] > [USB DATA STORAGE] > [EXTERNAL MEMORY].)

8. On your computer, open the “My Computer” window. (На Вашем компьютере откройте окно "Мой компьютер")

9. Download from the file “E-50 OS version 1.11.zip” (Загрузите файл “E-50 OS version 1.11.zip”)

 

И т.д.

 

Я так зрозумів що файл операційки треба закинути на флеш-карту, а потім вставляти її у синтезатор!!!!!!!!!! А що робити якщо у мене немае ціеї карти??? Чи е другий спосіб???? Чи можливо встановлювати через USB???

Купити або позичити. Іншого способу нема.

OS инструмента настроена так, что после его включения при условии удержания при этом определенных кнопок (написано в инструкции, каких именно) программа СРАЗУ переходит к чтениию данных (т.е. файла обновления) с карты PCMCIA, а не к чтению с USB-порта.

Это связано с тем, что во время обновления большая часть схемы инструмента не работает, в том числе и USB-порт, а доступно только адресное пространство PCMCIA-карты для переноса с нее файла новой OS - старая OS, обслуживающая USB-порт при этом уже не работает, а работает только подпрограмма переноса информации с PCMCIA-карты во внутреннюю память SSD-накопителя (типа жесткого диска).

Де можна купити цю флеш-карту????? може у когось е?? Я куплю

Я отримав таке запитання від Романа 1969:

"Що можна очікувати від оновлення OS системи в синтезаторі(будуть інші звуки чи стилі?),і чи варто це робити?"

Ось що я відповів:

"Оновленя частіше ставить за мету тільки ВИПРАВЛЕННЯ помилок виробника. Хоча до Roland E-50 разом з виправленням помилок OS додалось кілька функцій та пунктів меню (в принципі корисних), а також 3 набори барабанів Drum Sets. Стилі і звуки не помінялись. Версії виправлення були такі: 1.0.0 (2006 рік) ; 1.0.3. ;  1.0.6  (так зараз продаються в магазині); 1.0.8 та сама остання версія 1.1.1 (липень 2008 року.) . Але й в останній версії незначні помилки все ж є :-) "

 

Тут http://files.mail.ru/66R7PB написано, що змінеться в Е-50 при оновленні від 19.04.2007 року.

http://www.rolandus.com/products/details/827

 

Ще таке питання; коли пишеш стиль то барабани можна лише в одну доріжку писати, чи ні????????    Чи можна міксувати барабани???

Можно, но очень сложно.

В 16-trk секвенсоре надо создать и вставить МИДИ сообщение SysEX типа "F0 41 10 .............. F7"

и на любую дорожку c 1-й по 16-ю можно запрограмировать режим DRUM

ПРИМЕРЫ:

F0 41 10 42 12 40 1F 15 02 0A F7     - Drum на 16 дорожке
F0 41 10 42 12 40 1A 15 02 0F F7     - Drum на 11 дорожке
F0 41 10 42 12 40 1D 15 02 0C F7    - Drum на 14 дорожке
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти