Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть Удалив операційну систему Roland E-50
Допоможіть Удалив операційну систему Roland E-50

Друзі будь-ласка що робити??????? Якось коцав кнопки, вивчав інструмент і случайно зайшов в настройки і нажав якусусь дію, тоді побігли проценти, я бистро з переляку вимкнув роланда, потім вмикаю а він лише засвічуе Roland E-50 потім чорний дісплей кнопки не світяться, Що б ненажимав ні на що не раагуе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Що робити???????????

Тут є файли для заливки операційки та інструкція, як це зробити: http://www.rolandkeyboardclub.com/v/OS_updater_e50_e60.php

Велике спасибі!!!!!!!!!   Як залити операційку??????? Я Англійської мови не розумію

Очень сочуствую - если черный экран, то, может быть, уже ВСЕ!

Я же предлагал купить у меня -  ты не послушал ("дешева рыба, то й дешева юшка").

Я хотел тебе продать свой Roland E-50 с PCMCIA картой (адаптер PCMCIA от 200 грн. и к нему карта CompactFlash на 4Gb (больше Roland "не тянет") тоже от 200 грн.),

с которой и производится обновление до версии 1.1.1. (на предлагаемой моей карте и тысячи стилей со всех самых последних инструментов - Roland E-80, Ketron SD-5, Tyros 4 и т.д.)

Теперь по-порядку. Тебе правильно выше подсказали ссылку (я такие обновления уже много раз делал)

В первом предложении инструкции написано:  для обновления ОС необходима PCMCIA карта с 6Мб свободного места.

Дальше. Обновление длится 8 минут.

Дальше. В течение обновления рекомендуется обеспечить бесперебойное питание, чтобы не потерять инструмент окончательно.

Ты же выключил инструмент, а было просто форматирование внутренней памяти. Ненадо было выключать - ты только потерял бы все заводские стили и UserProgram.

но их затем можно было бы просто восстановить (для кого-то просто. а для кого-то нет).

Я бы рекомендовал сразу же после покупки инструмента все из него сохранить себе на диск. Я так и делал. У меня есть все версии ОС. начиная от 1.0.0, 1.0.6, 1.0.8 и 1.1.1

А если ты выключил, то. возможно. слетела полностью ОС загрузки новых обновлений, и теперь востановить можно только на заводе!!! (Это пока предположение)

Когда купишь карту (а это дело не простое!), тогда я продолжу пояснения - без карты нет смысла пояснять. (Может быть сделал бы и ремонт (40 лет стажа), но это дорого)

Удачи.

 

Да, лажа вийла конкретна... Дійсно, живлення не потрібно було виключати під час процесу. А то є велика ймовірність серйозних проблем. Хоча може все обійдеться.

Без образ,але даний випадок підтверджує тезу про те що наш люд приступає до вивчення інструкції лише в випадку коли щось не працює,чи,прости Господи,згорить.Для чого було тикати все підряд,ти ж  писав,що не розумієш Англійської...Звяжися зі спеціалістами Тіс-Тас,в сусідній темі про EXR e2 я давав координати.Співчуваю...

Тіс-Тас назве сумму конкретну. Звичайно це 50% від ціни нового інструмента, в Тіс-Тас ціна нового 14 793 грн.

http://tic-tac.kiev.ua/link_descr/3756/6

 

Знайомий випадок. Вже хтось мені розказував що в нього таке сталося. Давно це було та й з іншим інструментом. Але цей інтструмент так і не працює досі.

Загрузчик ОС находится в постоянной памяти (ПЗУ), это типа BIOS у компьютера. BIOS можно восстановить только на заводе, т.к. кода БИОСа ни у кого нет!

(может быть это и не загрузчик - только в этом надежда на восстановление инструмента в целом)

Загрузчик ОС находится в постоянной памяти (ПЗУ), это типа BIOS у компьютера. BIOS можно восстановить только на заводе, т.к. кода БИОСа ни у кого нет!

(может быть это и не загрузчик - только в этом надежда на восстановление инструмента в целом)

Можна зняти дамп з аналогічного інструмента. Думаю, що лоадер живий, а покоцали саму операційку. Шанси на успіх доволі великі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти