Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активний саб PARK AUDIO DELTA5115-Р
Активний саб PARK AUDIO DELTA5115-Р

Шановні форумчани, хто працював на такому сабвуфері?  Хочемо брати собі такий, маєм топи по 500в., тож запитую чи достатньо буде цього саба, як він в роботі на рахунок якості звуку та надійності. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Якщо топи 500 ват, то саб треба кіловатний.

Які топи ви використовуєте?

В сабі стоїть динамік eminence delta 15lf (недорога серія) , потужного низа він не дасть, працюватиме з 45-50 Гц.

Одного саба буде замало для двох топів по 500Вт, особливо на відкритих майданчиках.

Потрібно 2 саба 15" 800-1000Вт, а ще краще два 18" 1000-1200Вт

Дякую, а скажіть (можливо хто на такому працював) як він що до тривалого використання, в ньому немає примусового охолодження чи не вимикається в спеку, та ще в ньому стоїть імпульсний блок живлення, це мене скажемо так не дуже тішить, тому що наскільки я знаю імпульсний блок не дуже підходить для потужної апаратури, бо це саб, хоч і не такий вже й потужний, та все одно ж не якесь DVD, отже чи надійна в ньому електросхема?

Достатньо надійний вбудований модуль з примусовим охолодженням. Мій колега користується таким вже 5 років, нічого за цей час з ним не траплялось, навіть термозахист ні разу не спрацьовував. Звучання досить пристойне для такого бюджету, та й надійсність на рівні. Правда він використовує топи 2х250Вт. Для топів 500Вт як і радили колеги вище, більше підійде наприклад ТХ5118-Р від Парка, або пара вище згаданих.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти