Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Настройка апаратів на весіллі
Настройка апаратів на весіллі

вас всіх можна поділити на дві групи: музиканти і халтурники. Від того до якої групи ви належите, і залежить ваше звучання !!!            Як на мене, влучно сказано!  Звичайно, якісь поради загального плану доречні : і апарат,щоб був більш - менш нормальний , і фонограма якісна - все це так. Але рецептів одного для всіх нема. У кожного навіть  поняття ревера своє власне і особисте. Звучання апарату Ви доб"єтеся тільки тоді , коли будете експерементувати , трудитись. Із "середнього" апарата можна щось "викрутити" .  А коли , наприклад , зібратися раз - два в місяць ( хай більше ) та якось відлабати весілля, а потім апарат заховати до наступного , не експерементуючи , не шукаючи звучання , яке б Вас влаштовувало... то ставиться риторичне питання.

Дядько Хапко,Kozak, Василь - -є ще порох в порохівницях

Дядько Хапко,Kozak, Василь - -є ще порох в порохівницях ... і ягоди в ягодицях !  Перепрошую Всіх , модераторів зокрема... Мабуть, гумор "на грані фола"... а то і точно... видаліть, якщо преходжу  певну межу. Бажаю всім гарного настрою!!!

Дядько Хапко,Kozak, Василь - -є ще порох в порохівницях ... і ягоди в ягодицях ! 

 І шари в шароварах...

Той гумор ще не "на грані фола", хоча по суті є офтопом. Але оскільки тему, як на мене, достатньо вже розкрили, то нічого поганого в кількох жартах не бачу. Якщо серйозне обговорення продовжиться  - видалити встигнеться.

Щодо модераторів, ці питання обговорювались і можуть обговорюватись надалі, але у відповідних гілках. По суті питання я проти премодерації, писав вже про це, якщо треба ще раз написати - створюйте тему в "Відгуки про роботу порталу", відпишусь детальніше.

Дякую, Дядько Хапко, за розуміння, часу і технічних засобів справді не вистачає. Тим не менше, є кнопка "повідомити модератора", де кожен запит обов'язково буде оброблений - ми це перевіряємо постійно. Ну і я моніторю коменти до мінусів на предмет входження слова "модер", тож жодна фраза "модератори ви де?" також не проходить повз мою увагу. За підказку щодо RSS дякую, поставив собі плагін до Хрома, але чи встигну все відслідковувати - трохи сумніваюсь:)

 

Панове, дозвольте поділитися своіми думками. якість фонограм а також якість інструменту , чи якість викоання на інстументі треба розглядати в конектсті апаратури.
Я прослуховую кожну фонограму у себе в студії. аналізую як вона звучить, навіть якщо якість не найкраща. Дуже часто роблю мастерінг таких фонограм, підганяю іх під свій апарат.
Ви скажете що це даремна робота можливо, але я так не думаю. тому і якість звучання в мене достатньо висока. Якщо ж фонограми на катять, я пишу або замовляю іх при умові як мені це дуже потрібно. Що ж до апарату, то скажу вам одеську приказку "Шоб ви доєхалі так как ви заплатілі". Добра річ коштує звичайно, але вона і послужить і продати завжди можна по добрій ціні.
Тепер стосовно настройки. Як маєте дві колонки то і строіти нема що. Як маєте хоча б дві полоси, тоді потрібно дуже добрий еквалайзер, типу BSS, Klark Teknik (це розкіш безумовно) чи хоча б Ashley. кросовер можна настроіти один раз, бажано професіоналом і тоді тільки міняти гучність на виході залежно від залу.  Це те що в принципі може зробити кожна команда. Якщо ж ви хочете обробки в плані лімітера , компресора чи гейта то це вже треба дуже серйозно підійти до конфігураціі, в іншому випадку це буде катастрофа.
Рахую також що пульт це 70% справи. рекомендую Allen& Heath , SoundCraft , Mackie на біду вже, але не Берінжер.

Не думаю що в малому форматі все не можна помістити. Запитуйте - відповім.

necos Роман ...

 

А  як же берінжер Х32 який по відгуках тих же мЕриканських музикантів звучить краще пресонуса ???... куди цесь факт запхати?

І музиканти і халтурники, так чи інакше шукають компроміс між ціною і якістю. Але всі  Ми бажаємо витиснути з апаратури всього по максимуму, хоча кожен це робить своїм шляхом. Бажаю знайти Вам свою істину в цьому питанні, хоча вона в кожного буде різна.

А  як же берінжер Х32 який по відгуках тих же мЕриканських музикантів звучить краще пресонуса ???... куди цесь факт запхати?

Ну це ще не факт, а просто чиясь думка, по-друге Пресонуса пульти теж не фонтан звуку.

Але Уля ніколи не позиціонував свою продукцію як професійну, це з самого початку була бюджетна продукція для аматорів і хоум-студій, і хотіти чогось більшого за ті гроші нереально.

Хіба зараз, коли Уля забрав Klark і Midas, може спробує себе у премєр-лізі

Хіба зараз, коли Уля забрав Klark і Midas, може спробує себе у премєр-лізі

Можливо.... Головне щоб потім Мідаси і Кларки не стали врівень з Беріками... З економічних міркувань...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти