Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Настройка апаратів на весіллі
Настройка апаратів на весіллі

і фонограма звучала повноцінно . Почніть із якісних(!)  фонограм. "Не все те золото, що блищить". Перепрошую користувачів,але на сайт заливається багато непотрібу, тобто неякісні фонограми (дуже давно говорив про це). Vasioksh , не хочу Вам закидати у некомпетентності щодо якості фонограм, але почніть з цього. Не соромлюсь,що я до розуміння якості мінусовок  "пройшов" певний шлях , а то раніше включу непотріб та й  думаю, чому так фігово звучить.Звучання "фанери" на ноуті одне, а на апараті  інше. Часто - густо спостерігаю у своїх колег - голос нормально звучить, а фонограма - "каша". Висновок - неякість фонограми, як би не крутив пульт у цьому напрямку.

цілком згоден з попереднім дописувачем, апарат тут нідочого !!!

Купіть в Польщі фірмовий компакт диск, і поставте на свій апарат, тоді все почуєте і зрозумієте. А щодо неякісних фанер тут, то на моїй памяті з цим "борються" всі, крім тих хто має за цим слідкувати :)

Повністю підтримую тезу ,апарат питання відносне,все криється значно глибше,дуже багато чинників впливає на звучання в тому чи іншому залі,моя суб"єктивна думка ідеального апарату не існує.Правильною є думка якість залежить від ціни,не завжди,але в загальному  воно так є.Але це окрема тема,над звуком,як і над вухом треба працювати не один рік,це клопітка робота.

щоб і спів був чіткий, і фонограма звучала повноцінно

Щоб спів був чіткий, треба чітко співати.

Щоб фонограма звучала повноцінно, треба її повноцінно записати.

Апарат - це вторинне.

Звісно якщо фанера фуфло  чи співак неможе співати то тут апаратом не зарадиш, але всеж апарат має велике значення.Раджу пульт поміняти хочаб на ямаху,покращення помітете ,я сам стикався з подібними проблемамми, в силу того що заробітки недозволяють купити пристойний апарат ,доводиться працювати на бюджетних варіантах , так от працюю я з акустикою самопальною в одному колективі з головами Емінес в іншому Маг ,то поки працював на пульті берінжер ,постійно  були проблеми з звуком ,коли перейшов на ямаху стало краще і простіше налаштувати апарат ,а з Саундкрафтом то взагалі жити захотілось, Моя порада попросіть в когось пульт норомальний і спробуйте його під свій апарат і під свої фанери ну і звісно голос ,якщо стане краще вітаю ваша проблема вирішена ,якщо ні то проведіть подібну  опрецію з кожним елементом вашого апарату,а якщо і це не допоможе ,кидайтеся того діла хлопці ,значить то не вше))))

kozak - ..., - "...щодо неякісних фанер тут, то на моїй памяті з цим "борються" всі, крім тих хто має за цим слідкувати..."

То по вашому ті 4-5 модерів, крім того що перечитувати днями всю "прозу" що шпарять користувачі, то мають ще й переслуховувати тонну фанер і визначати  які якісні а які ні? Так а коли ж тоді їм люлі? Да і поняття якості у всіх модерів думаю різне...  Просто дехто заливає любий  "дрек" лиш би похизуватися рейтингом перед друзями. Оце проблємка...  

То по вашому ті 4-5 модерів, крім того що перечитувати днями всю "прозу" що шпарять користувачі,

Форум повинен забезпечувати технічні засоби для моніторингу модераторами повідомлень користувачів. Цього, я так розумію, поки нема, як і багатьох інших корисних фіч, тож скористаємося недокументованою (вірніше, ніде не описаною на порталі фішкою) - rss підписками. Берете будь який клієнт (для смартфона, плагін для браузера, плагін для "Міранди"  - мільйони їх). Я користуюсь MS Outlook 2007. додаєте такий фід: http://minus.lviv.ua/forum/rss/ і оперативно читаєте всі повідомлення всіх розділів форуму.

то мають ще й переслуховувати тонну фанер і визначати  які якісні а які ні? Так а коли ж тоді їм люлі?

1. Премодерація вирішить проблему. Для публікації утвору потрібна або достатня кількість голосів модераторів, або переважна більшість.  Як мінімум це дозволить одразу не пропускати відверте барахло.Портал вже достатньо наповнений, якщо не переповнений, тож особливої швидкості наповнення не потрібно. Зараз варто зробити акцент на якість.

2. Давно вже йшла мова, аби при заливанні контролювати дублі та параметри файлу.

 

Да і поняття якості у всіх модерів думаю різне

Ми погоджуємось з тим, що модератори - це за промовчанням особи з високим рівнем інтелекту, культури і вишуканим смаком. Бо інакше просто не може бути. На всіх поважних ресурсах модератор - авторитет і його рішення обговоренню не підлягають. В особливо важких конфліктних випадках пишуться колективні скарги власникам чи розпорядникам.

Просто дехто заливає любий  "дрек" лиш би похизуватися рейтингом перед друзями. Оце проблємка...

Одна з проблем. Інша - новачок не прочитавши правил, не ознайомившись зі списком уже присутніх фонограм, одразу починає заливати свою фонотеку.

Доповнення: rss-підписка на додані фонограми: http://minus.lviv.ua/feeds/latest/

Що до прозорості звучання. Без знання що за конкретна апаратура, та без виїзду на місце, вряд чи Вам хто допоможе порадою, все це треба чути на місці.(Хіба в кого! є точно така ж апаратура) Крім того поняття чіткості та прозорості, як не дивно, в багатьох відрізняється.

З Дядьком Хапко - повністю погоджуюсь щодо роботи порталу - хочете прибрати в хаті, то спочатку повиносьте сміття, - хоча про те "сміття" вже говориться від самого початку.

Щодо звучання, то хочу ще сказати наступне - вас всіх можна поділити на дві групи: музиканти і халтурники. Від того до якої групи ви належите, і залежить ваше звучання !!! З життєвих обставин закинув музику, займаюсь відео - і як прикро дивитись на працю отих "халтурників" які, щоб заграти туш, пів години шукають фанеру в компі :) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти