Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прога для вирівнювання фонограм
Прога для вирівнювання фонограм

Підкажіть, будь ласка, програму (щось по типу Sound Normalizer ) для пакетного (папкою) вирівнювання фонограм по гучності, балансу, бітрейту і т.д. Фонограми МП3 прописані по різних рівнях гучності і тому дуже незручно крутити пульт до кожної фанери 

При зведенні фонограм виберіть собі одну величину RMS і проблеми розбалансу не буде.

Якщо треба вже і не секундою пізніше:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Replay_Gain

У Фубарі прекрасно працює. Я, правда, не тестував на великій акустиці якість...

Тільки одне запитання. Під вирівняний таким чином файл Вам було комфортно виконувати пісню(і). Якщо так користуйте, як ні - спробуйте щось інше.

Я колись випадково помітив, що при запису муз дисків в NeroBurningRom версії шостої, фонограми зазвучали об'ємніше. Виявляється якщо до запису виділити всі треки і ввімкнути обробіток, то можливо вирівняти рівень(там е налаштування), та отримати деякі інші ефекти. Але кінцевий варіант залежить ще й від того на чому ви його будете відтворювати - не усюди добре звучить. Перевод в мп3 може знову погіршити результат. Є сенс спробувати різні проги для програвання мп3, деякі можуть вирівняти рівень самі, але то є вже в налаштуваннях (здаєтьмя Winamp та Aimp мають такі речі, хоча я їми не користуюсь).

Я наприклад не заморачуюсь, кожну фонограму додаю поступово контролюючи її гучність на слух та індикатори. Тож фейдер кожного разу опиняється на різних позиціях. Нажаль це вбиває передчасно фейдера.

Ловiть i не партесь mp3gain  i не треба нiчого крутити.

Cool Edit Pro 2.0

Ефект "Normalize"

Пуста тема. В чому незручність регулювання гучності ? Це ж не мішки носити. Є плеєра з Compressor/Limiter. Можна окремо прогу поставити яка збільшить затримку, але там також можна Limiter задавати на будь-які звуки що виходять з комп'ютера

Якщо потрібно "вже і зараз" - шукайте плеєр з підтримкою ReplayGain: http://ru.wikipedia.org/wiki/Replay_Gain

Повністю погоджуююсь з Valerikом: mp3gain реально рулить!

Є така прога -Музична школа !!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти