Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Yamaha PSR 3000
Yamaha PSR 3000

На правій стороні дисплею зображення повторюється чотири рази (накладується одне на одне)По відгуках на форумах це досить "популярна" несправність..Може хтось підскаже,що з тим робити?

В моєго товариша аналогічна проблема. Так він її вирішив в досить оригінальний спосіб. До відео вихода підключив GPS навігатор і він служить як монітор. Більш точну інформацію ви можете дізнатися від нього самого. Його нік VK1006

Або 250-300$ і міняти дисплей.

 

Дякую за відповіді.Мені потрібно точно знати чи це дисплей винуватий,тому що один дядько мені написав,що він знає "ліки",але не хоче видавати секрет.Та й живе в Росії і возитися з клавішами туди-сюди не дешеве задоволення.Ще попробую з відеовиходом "погратися"

Підключив монітор через відеовихід . Зображення чітке,без повторів.

Вітаю! Прогрес є!

Так,прогрес є .Я не розбираюся в дисплеях,але зображення на дисплеї(в даному випадку) нормальне,без затемнень,та битих пікселів.І тому складається враження,що дисплей справний,а пошкодження десь перед ним.

Привіт в мене така сама ситуація в правому куті екрану є 3 полоски і зображення на екрані залазить одне на одне,по середині, але вже привіик, кажуть треба міняти екран, але то річ не вигідна бо дуже дорого

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти