Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » ХРАПИТЬ АПАРАТ.
ХРАПИТЬ АПАРАТ.
КОЛЕГИ МУЗИКАНТИ!ПІДСКАЖІТЬ,АБО ПОРАДЬТЕ ЩО РОБИТИ:КОЛИ ГРАЄ ПРОСТО САМА МУЗИКА ЗВУЧИТЬ НОРМАЛЬНО,ТІЛЬКИ ПОЧИНАЮ СПІВАТИ,ХРАПИТЬ.В МЕНЕ ТАКИЙ АПАРАТ:САБИ,СЕРИДИНА,2 ПІДСИЛЮВАЧІ,КРОСОВЕР,КОМПРЕСОР,РЕВЕР, ПУЛЬТ БЕРІНЖЕР 1222.ЩО З ЦЬОГО МОГЛО ВИЙТИ З ЛАДУ.ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.НАПЕРЕД ВАМ ВДЯЧНИЙ.

1. Проблемний мікрофон.

2. Проблемний канал на пульті.

 

ПАНЕ ДЯДЬКО ХАПКО! СПРАВА В ТОМУ КОЛИ СПІВАЄ ВОКАЛІСТКА ЗВУЧИТЬ ЧИСТО,ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄМО СПІВАТИ МИ З НАПАРНИКОМ,ХРИПИТЬ.ДЯКУЮ ВАМ.

Ви співаєте в один мікрофон?

ВИБАЧТЕ ПАНЕ.МИ СПІВАЄМО У РІЗНІ МІКРОФОНИ.ДЯКУЮ ВАМ.

Святославе, не варто у кожному повідомленні вибачатись, кланятись та дякувати :) Будьте сміливіші. І не пишіть капсом (заголовними літерами) - при спілкуванні в інтернеті це вважається криком.

Я думаю, що немає нічого складного, аби локалізувати проблему: візьміть у вокалістки мікрофон, включіть у свій канал. Потім ваші з напарникомо мікрофони у канал, куди був включений мікрофон вокалістки.

Перевірте комутацію, якість кабелів, комутацію в плані що куди заведено (Aux), налаштування компресора, можна його тимчасово виключити з ланки. До речі, як він у вас закомутований?

 

ЦЕ ПОВАГА ДО ВАС.

Не варто...

ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ ПИШУ,БО МАЮ ПРОБЛЕМУ З ЗОРОМ.

ПРОБУЮ МІНЯТИ ПУЛЬТ,БУДУ БАЧИТИ В ЧОМУ ПРОБЛЕМА.

спробуйте на малому звукові,можливо  якийсь компонент в апараті не справляється з навантаженням.А які у вас блок, кросовер,колонки? Ще може бути комутація.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти