Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новий музичний магазин "V-musik" у м.Вінниця!!!
Новий музичний магазин "V-musik" у м.Вінниця!!!

Бедзю Іванишин, дякую! 

Віктор G., дякую за побажання! А щодо статті можу сказати, що у кожного своя думка, просто не хочу в темі Новий музичний магазин "V-musik" у м.Вінниця!!! обговорювати відношення українців до рідної мови. Для цього пропоную створити окрему тему, хоча, напевно, на minus.lviv.ua вона не буде актуальною за браком альтернативної думки. І до речі, пане Віктор, стаття написана на українському сайті російською.... 

          В Українця повинна бути думка СВІДОМА ! Перше - Україна, потім все решта ! Інакше, то не Українець, то мудант !   (це , якщо м'ягко сказати)...

І уточнюю: державну мову я НЕ зневажаю То чому ж на ній не подаєте інформацію про товари і послуги свого магазину?

Для мене, не є проблема сайт на Англійській, на Російській, чи інших мовах, навіть Китайську через слово розумію ))) 

В наші часи, стид і горе тому, хто лише язиком вертить на державній мові "Ми си кормим" і "Ненька Україна" - самі ж паспорти закордонні в руки і до Москви ))) 

Деградація в Україні ! Молодь не хоче працювати, за кордон їдуть до Італії, там краще навоз відгружати з під бабки за 600 євро ! Самі ж не строємо заводи (держава експортом не живе), все тільки на імпорт ! А хтось тут про мову шось говорить ! Не має середнього класу людей (або бідні або олігархи), гімно вже через вуха лізе, а вони далі " Матінка Україна" )))))))

- Магазину у місті Вінниця, бажаю успіхів ! Не звертайте уваги ! При виборі стратегії потрібно було міркувати, коли стратегія вибрана, потрібно діяти ! 

 В Українця повинна бути думка СВІДОМА ! Перше - Україна, потім все решта ! Інакше, то не Українець, то мудант.  Однією думкою багато не проживеш.Я довгий час нічого на форумі не писав.Тому що читаючи різну нісенітницю-біліберду-відразу пропадає бажання навіть заходити на форум.УКРАЇНЦІ-де ви?Лиш на папері(тобто за монітором)?Де ваші хоч неаби-які добрі вчинки?Писати про високі матерії і любов до України ми всі можем і вмієм.Та ви зробіть що-небудь корисне ,а вже потім все інше.Всі ці репліки звичайно не по темі.Хто захоче пособачитись-створюйте відповідний розділ.А магазину і власникам--процвітання.

Шановні alex5muz1 і Юрик Шумчук! Дякую Вам за побажання та, насамперед, за підтримку на форумі, а то я вже думала, що одна тут така 

.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти