Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новий музичний магазин "V-musik" у м.Вінниця!!!
Новий музичний магазин "V-musik" у м.Вінниця!!!

Запрошуємо відвідати новий музичний магазин у Вінниці!!! Продаж/прокат музичного та світлового обладнання, сцена.

Сайт: negur.com.ua

Адреса: м.Вінниця, просп. Коцюбинського, 38А, торговий центр СВ, 3 поверх.

Контакти: 0432-52-90-69

                   067-215-20-24 Віктор

А чому сайт на іноземній мові?

Мова на якість наданих послуг не впливає 

А закон про державну мову вам знайомий? Прочитайте, перш ніж починати бізнес, щоб не виглядати дилетантами. В професіоналів попри державну мову завжди  інформація й на інших. Зробити багатомовним сайт не проблема, в кого з IQ порядок. 

Дуже бажано щоб в описанні акустики було написано, який в них стоїть динамік.

Напишіть на яких динаміках робите акустику і т.д. А то не зрозуміло, що продаєте. Дякую.

Рекламу я даю не для тих, хто сидить і чекає, кому б це показати своє вміння "проговорити", а для людей, які хотять придбати музичне обладнання. В подальшому, чекаю відповідей по суті теми.

P.S.  Шановний Ігор Гарвас, хто надав Вам повноваження оцінювати IQ і називати дилетантами людей, яких Ви навіть в очі не бачили??? Вважаю це некоректним і безкультурним! Якщо у Вас ще є якісь питання-пропозиції-зауваження, прошу писати мені особисто, а не в тему.

Інна Негур, я не оцінював нічий IQ потенціал і не називав нікого дилетантами. Уважніше перечитуйте чиїсь пости, перш ніж коментуєте. А от за те що зневажаєте державну мову, то за це вам ганьба. І подібні оголошення публікуються тут:  http://www.minus.lviv.ua/blurb/

Я не розумію лише одного, чим це я Вас так зачепила, що Ви так обурилися моєю темою? Мовою сайту? Ну, якщо Ви не розумієте російської мови, пройдіть мимо, не зверніть уваги, в кінці кінців - не замовляйте і не купуйте у нас нічого! На сайті minus.lviv.ua спілкуються виключно українською мовою, що я сумлінно виконую, а от на моєму сайті я спілкуюсь мовою, якою забажаю, і це МОЄ невід'ємне право! І якщо це суперечить Закону України, нехай мене офіційно звинуватять у державній зраді!))) А щодо того, де саме я створила тему, то на форумі "Вільне спілкування" я знайшла тему ідентичну моїй, тільки йшлося про магазин в Дрогобичі. Чомусь Вас, Ігор, та тема не зачіпила. І уточнюю: державну мову я НЕ зневажаю і усі попередні пости читаю уважно (можливо їх просто пишуть неуважно!). І останнє прохання, якщо Ви, Ігор Гарвас, - модератор, то видаліть мою тему (якщо вона якимось чином не відповідає правилам сайту), а якщо ні, то прохання більше мене особисто не турбувати!

А для всіх, кого зацікавив наш магазин, ще раз адреса negur.com.ua. На сайті є форма зворотнього зв'язку, де ми зможемо особисто відповісти кожному на усі питання.

На рахунок іноземної мови - цілком згоден з Ігорем! Абсолютно підтримую!   (Цікаво, як би відреагували Росіяни, коли б хтось зробив в "Нижнем Вартовске", сайт з українською мовою), До теми - Пані Інна, мололдець, що відкрили магазин! Нехай Вам в ньому ведеться і все продається!  Вдячних Вам клієнтів, і щоб Ваші клієнти, були задоволені Вашими послугами!

До Вашої уваги, пані Інно: http://www.ukrrudprom.ua/digest/Mi_nash_mi_russkiy_mir_postroim.html, наприклад. А магазину - процвітання!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти