Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » скажіть чи хороший Apple iPOD Classic 40Gb Black 4-th generation для фонограм
скажіть чи хороший Apple iPOD Classic 40Gb Black 4-th generation для фонограм

підкажіть чи це буде хороший варіант для запуску фонограм.

і чи зручний він.

дякую.

Він класний тим, що звучить бомбезно, мало який девайс може з ним порівнятися у якості відтворення цифрового запису(фонограми мр3, вав), проте він не дуже зручний, бо не має автостопу, та і закидати фанери у нього потрібно тільки через Айтюнс, але це справа звички. Хоча для айпода 4генерації пошукайте программу-плеєр, встановіть, та насолоджуйтесь.  Доречі стандартний плеєр підтримує теги, це значить, коли грає фонограма, можна читати текст, який до неї прив"язаний.

то що ви б радили брати його..чи може порадите щось своє??

я чув що можна робити автопаузу просто потрібно знати як.не знаю чи це правда.

Можна робити, я ж написав, шукайте на апсторе потрібну програму-плеєр для вашого айпода, правда спочатку вам потрібно буде зареєструватися, та скачати айтюнс(ось тут http://www.apple.com/ru/itunes/,)   якщо ви не мали справи з технікою apple, до цих пір, можу вам допомогти, бо самі ви не дуже розберетесь. Напишіть мені у приват номер вашого телефону, я вам завтра зателефоную, та розповім.

а батареї на цілі забави вистачає.

і ще питання чи незручності виникають тільки з автопаузою чи може є ще щось ...хочу завтра замовити і тому вирішую остаточно вибрати ...

дякую наперед за допомогу

мені не потрібно буде тексту...він використовуватиметься лише для вмикань та переключань мінусів..

до того використовував двд...незручно..а так поставлю собі на клавішу і буде все під руками

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти