Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Поможіть підібрати мікрофонний преамп
Поможіть підібрати мікрофонний преамп

Шановні форумчани виникло питання придбання мікрофонного праемпу для проджект студії. Є наявний мікрофон РОДЕ 1000 та карта М-Аудіо Фаст Трек Про. Хотілось би придбати одноканальний преамп до 250 доларів. Що порадите метри?

На мою думку, Digilab Ginger SPM-100 був би вдалим вибором. Тяжко в такому ціновому діапазоні щось порадити. Легше вибрати за 100 доларів :) Або за 1000.

п. Володимр, а який ви хочете, ламповий чи транзисторний?
Я використовую на студії ART pro mpa II з Rode nt2a і Tascam US-2000, задоволений ним більше ніж на 100%, ламповий окрас прекрасний. Але він +/- на 100 у.о. дорожчий, ніж ви хочете. (якщо хочте, можу скинути демо необробленого голосу записаного в цій звязці)
Ше непогані відгуки ідуть по Presonus Blue tube dp, також я слухав ART tps II на студії Джерело (Н. Савко), теж мені сподобався, гарні пресетні налаштування, і ціна +/- як ви хочете.

Богдане було б непогано почути зразки. Я щось от задумався над Joemeek vc3.

Ось зразки http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/dan.nestor/demo-vokal/

З Джомеком ніколи непрацював і вживу не чув. Знаю що студія М. Дрібнюка вроді використовує vc3

Той АРТ, що Має Бодя - то є пристойний апарат! 

ART pro mpa II та Presonus Blue tube dp - двоканальні апарати; Joemeek vc3 з компресором та енхансером. Чи варто переплачувати за канали та компресор, якщо ціна самого преампу в них виходить близько 100$? Чим тоді преамп з М-Аудіо Фаст Трек Про гірше? Тим, що лампи нема? Лампа на виході додає лише парні гармоніки; а цього можна досягнути софтом.

п. Володимир, може і в ваших словах є правда, але зрівняти преампи з  мого Таскаму US-2000 і АРТ pro mpa II, то Таскам явно програє, в ясності та чіткості звуку, та й шумів більше.

Богдане, я нічого проти не маю. Але 1 канал за 250 і 2 за 250 - велика різниця :) І якщо потрібен один канал за 250, то потрібно вибирати саме одноканальний і без додаткових примочок.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти