Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Віртуальний аналог Yamaha, Korg, Roland!!! Потрібна допомога!
Віртуальний аналог Yamaha, Korg, Roland!!! Потрібна допомога!

Підкажіть будьласка чи є якийсь віртуальний аналог клавіш Yamaha, Korg, Roland.....і т.п. щоб можна було користуючись міді-клавою і ноутбуком в реальному часі грати? Ну тобто виставив стиль ....інструмент . і печеш собі з акомпониментом...Буду дуже вдячний!!!

Realtime Style Performer by Alexander Lotov

One Man Band

Jammer Live

Дякую!

Було б цікаво почитати відгуки про роботу з даними програмами . Мене дуже зацікавила дана тема . Та , на жаль , без допомоги людини яка вже має досвід роботи з таким матеріалом тут не розібратись ..

Для даних програм ще потрібно поставити VST Host та якийсь віртуальний інструмент, або просто програмний синтезатор, бо вони використовують систему синтезу від ОС, а вона, повірте, не сама найкраща. Сам колись користувався віртуальними синтезаторами від Ямахи (Yamaha S-YXG50 v.4.23.14), а також від Роланд (нажаль не пам"ятаю маркування версії). Ставиться та прога просто на вінду і в властивостях вивода звуку в ОС виставити синт по дефолту той який поставив. І тоді ямахівські стилі зазвучать нормально... Описувати принципи роботи з софтом не буду - багато писанини, та всерівно найкраще показати... Тому гугл в руки - мануалів і відео є повно.

Тут ссилка на Ямахівський синт (почитайте) - http://www.karaoke.ru/karaoke-systems/software/yamaha-winxp/

а також від Роланд (нажаль не пам"ятаю маркування версії).

Virtual SoundCanvas

О-о-о, точно він!)) Дякую за підказку)) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти