Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » допоможіть підібрати підсилювач до акустики Yamaha S115V
допоможіть підібрати підсилювач до акустики Yamaha S115V

Який підсилювач краще взяти до Yamaha S115V, спочатку планував купити активний мікшер EMX5016CF але не влаштовує вмонтований в ньому підсилювач, слабенький, зараз зупинився на Yamaha P3500S або Yamaha P5000S http://www.musiclife.kiev.ua/shop/zvukovoe-oborudovanie/usiliteli-moschnosti/yamaha.html, може хтось щось порадить до 800$ .Використовується апарат суто по весіллях переважно в приміщеннях на вулиці рідко. І взагалі якоЇ потужності має бути підсилювач бо в мануалі до Yamaha S115V пише що  250W шумова, 500 PGM  1000 MAX  А яка тоді RMS? На деяких сайтах пише 250, а на інших 500, де правда? http://soundmaster.kiev.ua/shop/passivnyj-top/yamaha/s115v

Правда невтішна. Це дуже бюджетненькі АС. В описах до них подають що твіттер 2", але це лукавство, бо це діаметр котушки. Горло - 1".  На якийсь мацьонький зал може і пройде, не більше. Потужність  250W. Ну і тиску вони звісно не мають. Підсилювача до них на 350-400W вистачить.

На рахунок мацьонького залу не погоджуюсь, бо вже два роки на них працюю і в залах на 150-200 чол звуку вполнє хватає(підсилювач 2*200), ще ніколи ніхто не сказав додати звуку.Цікаво тоді дізнатись від Вас які тоді не бюджетненькі АС за 5тис баксів?

Можу погодитись з обома дописувачами.

Для повноцінного озвучення залу на 150-200 чол. цього буде мало, бо є проста арифметика: 10-15Вт на місце.

Але можливий варіант, коли озвучується тільки місце для танців, а в іншій частині залу музика не заважає спілкуватись.

Yamaha S115V скільки коштували?  5000$?

Як вони можуть коштувати 5 тис якщо вони з ваших слів бюджетненькі(1000$). Я розумію,  що коли взяти дорожчі топи хоча б  електровойси  то і звук буде якіснішим. Це те саме що порівнювати ямаху 5016 і дінакорд 1000  - з активних мікшерів  Але на ту ціну на мою думку кращих немає, принаймі звучання не таке розмите як в магах, парк-аудіо,  SKV, сонкінгах, берінджерах(тому вони і дешевші) і навіть JBL (цієї цінової категорії). Працював на замінах в кабаках на всіх цих перечислених акустиках пред купівлею S115v.

 

Але питання було не в якості звуку S115v, бо поки що вони мене влаштовують а питання який підсилювач до них підібрати щоб лишні гроші не викинути на вітер, щоб підсилювач(можливо інших марок) відповідав рівню колонок і з потужністю підсилювача щоб  не переборщити 

Працюю на yamaha s115v 1.5 роки, разом з  підсилювачем Park Audio v-4 1800,  2 по 500, 8 ом!

Така їх потужність, все працює дуже добре! 

Працюю на S 115v перед тим мав JBL MRX-515 він в два рази дорожчий від yamaha s 115 v але Yamaha мені набагато більше подобається в своїй ціновій категорії лідер 500 ватт має тисячу відсотків драйвер двохдюймовий колонки супер в тій ціні конкурентів нема.Правда в мене Yamaha чистокровна привезена з USA.

В мене теж S115v made in USA.Тоді виходить до них потрібно 500Вт підсилювач а не 350Вт підбирати при 8ом.Може хтось розкачував Yamaha S115v підсилювачем Yamaha P5000S або активним мікшером EMX5016CF напишіть відгуки.Правда EMX5016CF видає 350 Вт при 8 ом, трохи малувато 

Працюю на S 115v перед тим мав JBL MRX-515 він в два рази дорожчий від yamaha s 115 v але Yamaha мені набагато більше подобається в своїй ціновій категорії лідер 500 ватт має тисячу відсотків драйвер двохдюймовий колонки супер в тій ціні конкурентів нема.Правда в мене Yamaha чистокровна привезена з USA. Igor Gnativ, драйвер там з однодюймвим горлом. Те що пишуть що 2", це про діаметер котушки.

  • 2" pure titanium diaphragm

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти