Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Зовнішня звукова карта
Зовнішня звукова карта

Панове, для того, щоб зробити дійсно класну річ, потрібно крім композиторського натхення ще й добре володіти інструментознавством, основами поєднання інструментів, оранжувальними знаннями, грамонію та поліфонію, та купу уього-усього.... Тоді і при зведенні та мастері матеріалу буде простіше то всьо зміксувати до купи, щоб кожен інструмент мав своє місце і незаважав один-одному.

Хоча основним фактором у написанні творів, є талант композитора, без нього точно нічого не вийде.

Для того щоб записувати звук (оцифровувати), вокал чи гітару для прикладу, однозначно потрібен звукач та мікрофон. Якщо ж творити на компі за допомогою ВСТ інструментів, то у першу чергу потрібні монітори, бо на поганих моніторах творити, всеодно що на чорно-білому телевізорі робити відео-монтаж кольорового матеріалу.

Сергію, дуже приємно мені спостерігати ваші двобої з Хапком! ТО мені додає позитивної енергії! То як БОКС

Дядько хапко дуже впертий! І хоче у відповідь вставити постійно своє. Але це не значить що він всезнаючий..


Це був лише сарказм, який залишився для тебе незрозумілим. Ти так і не навчився читати...

Він навіть тут придумав собі виправдання. Щоб його не засміяли

 

На форумі кожен може корчити з себе всезнаючого: На одному форумі(чи вікіпедії) почитав, на другому написав, проте адекватними бувають не усі. І якщо тут з когось сміються, то явно не з Дядка Хапка.

Якщо вам не подобається творчість звукорежисерів, є ще така альтернатива як зробити самому трекінг, а зведення та запис вокалу зробити на професійні студії. Результат буде хороший, і ви не привикнете до не якісного продукту.

Скоріш за все так і буду робити до того часу поки сам не навчуся робити так як треба.......

Колись у далекому 2005 написав текст....... довго мучився з мелодією бо не міг пояснити що саме хочу... в результаті щось вийшло, але не достатньо таке яким хотілося його бачити! (Доречі пісенька є в мене в альбомі) Також одна з мінусовок присутня тут - http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/justin_xl/rec/4731/

 

justin84xl, хороша робота! А де записувались?

Пісня "Вона" записана в рідному містечку Локачі, а "Дівчина мрії" у Луцьку!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти