Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Зовнішня звукова карта
Зовнішня звукова карта

Чому не вказати моделі?

М Аудіо Аудіофіл 192. і USB, ESI-U24XL.

Доречі Про ESI карти теж кажуть що в них грючні драйвера і що вони погано працюють і все таке інше. 

Але за 3 роки роботи з нею не замітив ні одного глюка в звязці з ноутбуком.

Звісно що внутрішня карта буде стабільніша, так як вона постійно підключена всередині компа, має кращу передачу даних, і не потребує додаткового живлення 

Але якщо при грамотному підході то й ЮСБ працює дуже добре і без глюків

А що робити, коли в людини є ліцензія?

В мене теж була ліцензія XP. Що тут такого. Якщо хочеться працювати без збоїв і глюків, то потрібно переходити на 7.

Сам зніс ту ліцензію, і поставив 7 ліцензію. Зовсім друге діло. Не боїться вірусів, не підвисає майже ніколи, працює стабільно як швейцарскі часи

ХP шка вже морально устаріла система, і дуже нестабільна в роботі.

Я погоджуюсь, що могло і не глючити, але ж ти і не тестав їх усіх на усіх можливих комбінаціях заліза в усіх можливих режимах. А є ще й інші бренди, крім Маудіо...

Не на всіх, але на багатьох. Все норм! Згоден є ще й інші бренди до 1500-1800гр

Не боїться вірусів, не підвисає майже ніколи, працює стабільно як швейцарскі часи

Я все розумію, ми люди творчі, деколи можна трішки позловживати гіперболами, але тре мати внутрішнє стримання :) "Не боїтся вірусів". Така сама дірява, як і решта в лінійці. UAC не рятує ситуації.

ХP шка вже морально устаріла система, і дуже нестабільна в роботі.

Ну такі слова від тебе мене не дивують. Це вже навіть знають у садку маленькі діти, що нове - то добре, а старе - барахло. І коли з'являється ще новіше, то вся лінійка посувається, і добре автоматично стає устарілим і дуже нестабільним в роботі.

Приємно відкрити ще одну область, в якій ти теж "плаваєш" м'яко кажучи....

Пиши ще - не дай форуму померти... :)

Ну такі слова від тебе мене не дивують. Це вже навіть знають у садку маленькі діти, що нове - то добре, а старе - барахло. І коли з'являється ще новіше, то вся лінійка посувається, і добре автоматично стає устарілим і дуже нестабільним в роботі.

 

Ага! То ви вже зі мною потроху починаєте погоджуватись. А раніше навпаки казали що все старе краще як нове. Який прогрес!!!! Браво!

Приємно чути такі слова від Дядька Хапка. Ато був як старий непохитний дуб який стояв на своєму місці і неможливо було його зрушити

"Не боїтся вірусів". Така сама дірява, як і решта в лінійці. UAC не рятує ситуації.

Раніше коли в мене була XPшка. То я мусів її майже кожних 4 місяці зносити та переустановляти. Тому що починались такі глюки що неможливо було працювати на деяких програмах

З 7 віндовсом все набагато краще працює, без збоїв і заторможень вже майже рік. Може UAC не рятує ситуації але це все доведено на практиці

Але ж ви знову будете вважати що я не правий, бо вважаєте себе самим розумним на форумі. Та хай!

Сергій, це що в Вас були проблеми з XP ще зовсім не означає що так є у всіх користувачів. І навчіться користуватися словосполученнями "я вважаю", "на мою думку", "в моїй практиці". Не протиставляйте себе армії користувачів різних приладів і інструментів. Висловлюйтесь своїми суб'єктивними враженнями, а не, часто нічим не підтвердженими, "аксіомами".  Крім цього форуму є багато інших, де часто стверджуються кардинально протилежні думки ніж Ваші. І не оцінюйте низько компетенції Дядька Хапка. Вона давно оцінена без Вас на різних ресурсах. (Іншими оцінками і іншими епітетами).

ну я вже зрозумів який Ви програміст. не всі музичні програми особливо ламаний софт працює з семіркою. хр 64 бачить більше ніж 4 гб оперативки(що не вміє робити хр 32). на даний момент працюю на 7 версії і про те що вона не боїться вірусів то просто необізнаність. зараз пишу з ноутбука на якому стоїть хр вже 2.5 роки. і нічого не глючить. а деякі проблеми м - аудіо якраз проявились на 7 віндовсі. тай просто драйвери написані для моєї карти бажають кращого. Не зовсім добре працює алгоритм обробки потокового аудіо. Я ж карту не тестую, я на ній працюю кожного дня і всі висказування наведені мною саме з практики.

я ще раз повторюю. людині для того щоб попробувати писати достатньо і юсб міді кабеля. при використання вст синтезаторів навантаження падає на обчислювальні можливості процесора і ні в якому разі на аудіо карту. аудіо карта впливає на перетворення цифрового сигналу на аналоговий. тому використовуючи карти бюджетні без акустичного оформлення приміщення та без використання моніторів ви отримаєте однакові результати що від штатної карти що від купленої вами карти до 1500 грн. навіщо ставати кожного разу на ті самі граблі.

поради з мого власного досвіду. Починав з карти - не основна ланка. Докупив монітори - з чого і треба було почати. пів року назад потратив ще раз так як на карту та монітори гроші на акустичне оформлення приміщення. в таких умовах мої прилади нарешті розкрили свій потенціал. тому не з карти розпочинає свою роботу студія, а саме з проекту та оформлення. повірте краще людям які пройшли складний шлях. з часом і у вас прийде розуміння що потрібно робити першочергово. а для домашніх демо вистачить і того варіанту що я описав.

Я й сам знаю що навантаження йде на процесор, а карта слугує лише конвертором.

Про що я й говорю. Що конвертори в дорогих картах кращі, але та кращість замітна лише на дорогих студіях. Для дому карта за 1500гр вище голови хватить. 

Сергій, це що в Вас були проблеми з XP ще зовсім не означає що так є у всіх користувачів

Майже у всіх. 

М Аудіо Аудіофіл 192. і USB, ESI-U24XL.

sergejkushnir, що за карта - iUSB? Це щось від Apple?

Ставте Віндовс 7-32 і все буде працювати набагато краще і стабільніше як на ХP 64. Перевірено досвідом

Працюю я як і з ЮСБшною картою так і з встроєною в комп PCMCIA. Ніяких проблем і глюків я не зустрічав. В мене віндовс 7

Щодо цифрових пультів то працював на YAMAHA n12 і YAMAHA 01V96VCM. Дуже якісні і хороші пульти. Які докази потрібні

Будь-ласка, Сергію, покажіть Ваші роботи. Це буде кращим доказом.

От а в мене нема жодних проблем з XP Media Center Edition при роботі з Audigy 2 ZS. І що? Але я не стверджую що це найоптимальніший варіант, бо знаю що є і інші карти які працюють безпроблемно.

Хлопці, це і у садочку знають, щоб не глючило та все працювало стабільно, купляють "Apple"  з "MacOs" . Маю таке щастя уже рік, ніяких драйверів не потрібно, просто стабільно оновлюєш операційку. Та і вмонтований звукач дасть фору звуковим картам до 1500грн.

Щодо звукачів, то для початку і вистачить не дорожче 1500грн. Маю Пресонус Инспаєр 1394 по фаєр-ваєр-не задоволений, пробував ІК-мультимедія аудіоконтроллер, то може бути. Всетаки преамп повинен бути ламповим, тоді буде жир при запису.

Сергій Кушнір, як там міді-демка поживає? та пульти,цифрові???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти