Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ненадійний колектив музикантів
Ненадійний колектив музикантів

Я, думаю, що таких ситуацій вдосталь !   

Що то було коли на весілля приїхали не ті музики!!!!! Господарі і молодята отримали такий позор!

 

 

Що, так погано відлабали ?   Якщо така ситуація, то краще вже діставати ноутбука і рятувати положення  !!!!!!!

Що, так погано відлабали ?   Якщо така ситуація, то краще вже діставати ноутбука і рятувати положення  !!!!!!!

oleg_yamaha_s710 - просто вирішив себе і свій гурт похвалити! Що там тепер лабати - просто кнопку "плей" на ноутбуку нажав і лабаєш.

oleg_yamaha_s710 - просто вирішив себе і свій гурт похвалити! Що там тепер лабати - просто кнопку "плей" на ноутбуку нажав і лабаєш.

І правильно робить, бо дійсно грає, це Dj -ї  можуть на кнопку нажати  - така в них робота !!!!

 

 

  

 

Чому в кожній темі потрібно писати про те яка "погана" звичка  - користуватися мінусовками !!!!   ТОДІ ЩО МИ ТУТ РОБИМ ???   

  

ТОДІ ЩО МИ ТУТ РОБИМ ??? 

скачуєм мінусовки і обговорюєм, що пора вже в живу лабати! Це приблизно як два куми сидять і пють горілку, і кажуть, що пора вже завязувати.

 

Oleg yamaha s710 Дааа... Цікаву історію Ви розповіли про "вельми шанованого " музиканта у Вашому районі.. Він , мабуть, "звєзда"! Я не розумію, як так взяти завдатки (декілька!) на одне те саме число ,собі залишити (та це виходить , як би вкрав...!) і направляти інших музикантів , не попередивши замовників ! Замовники не те , що повинні бути незадоволені - треба по пиці дати!  Не розумію замовників... Це виходить, що людина дала конкретно завдаток, а потім думає - той музикант приїде чи не той... Дивна ситуація! Я, так би мовити, музикант "давній" і моїй практиці такого не було і не буде. Взяв завдаток і баста! Повинен грати!  Не зважаючи , що на це саме число прийдуть люди з більшими грошами. На нас же надіються. Чи то вже такі часи настали, що куди не кинь оком - бардак... Пропадає якийсь кодекс честі у весільних музик... Вам, Олеже, бажаю всього найкращого!

Повністю підтримую Василя, все гарно написав. Я також у своїй практиці такого не памятаю і з знайомих музикантів ніхто такого не розказував! Яж дивно стає, що таке собі люди дозволяють робити!

В нас схожий випадок був, десь років чотири назад. По телефону нас замовили, завдаток залишили моїй мамі (вона живе в тому місті де було весілля). Правда, в телефонній розмові замовники посилались на якогось Михайла, який ніби-то нас порадив. Ну мало  Михайлів мене знає... Отже приїхали на весілля, розклали апарат, чекаємо молодих. Спочатку приїхали батьки (молоді поїхали фоткатися), мама, та що телефонувала до мене, підходить і питає хто з нас Руслан? Я гарно представився а лице мами просто змінилося. В неї починається паніка, починає плакати і кричати що вона замовляла інших музикантів!!! Я заспокоюю її, але сам думаю може і я десь помилився і нас чекають на іншому весіллі??? Починаємо виясняти про завдаток. Все збігається! Як потім виявилося - їй справді Михайло радив якогось Руслана, але не мене, а мій номер їй дали інші люди. Ось і було в телефоні два Руслана - музиканта. Правда, весілля пройшло супер. В кінці весілля мама сказала що дуже рада що нас замовила а не тих інших.

1

oleg_yamaha_s710, якась нескладуха у Вас виходить.

Є один такий музикант( непоганий) ,який займає керівну посаду в районі і грає во весіллях.

Це правопорушення, він не може займатись бізнесом.

 

Якщо весілля в якогось начальника чи в багача або в друга - іде туди.

Кожен музикант знає, що грати в знайомого чи друга - фінансово неоправдано.

 

Від себе випадок. Приїхали з сусіднього села замовники, привезли мені завдаток за весілля. І в цей самий день мій напарник теж бере завдаток на ту саму дату. Кілька днів ми з ним не бачились, а телефонів мобільних не було ще... Коли похвалились завдатками - лихо; треба робити щось... Врешті-решт я знайшов моїх замовників у селі - бродив там з велосипедом, питав, шукав; не знаючи ні імені, ні адреси... гроші повернув, знайшов заміну, вибачився. Але образились... хотіли саме нас.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти