Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який компресор найкраще підійде для вокала и чи потрібен пред сілок для нього!
Який компресор найкраще підійде для вокала и чи потрібен пред сілок для нього!

ZZ2000, про яке старіння схемотехніки можна говорити, коли давно вже не з'являється нічого нового в приладах обробки. Ну DBX поміняв фейси з чорних, на сріблясті))). 

О, привіт Ігоре, це ви про ексешну серію :))) Ну да перекрасились хлопаки :))  А смисл там в чому, по моєму то якась ювілейна серія чи що.. Маркетинговий хід якийсь мабуть такий...

На це питання по зміні кольору і дилери не дають чіткої відповіді. За останні роки хіба Drawmer зробив оновлення.

Ми користуємося на студії, даним компресорм! Спочатку його роботи не зрозуміли, а потім я приловчився і навчився з нього видобувати що мені потрібно.... За ті гроші то є просто суперовий апарат! Цілковито згоден з ZZ2000. Просто не переберщувати з Рейціо і Трешом і все гуд.  В умовах весілля його використовувати, для вокалу,  для мене до сих пір не понятно.... Для чого ???   не радив би Вам! Тут цілковито підтримую Сергія Кушніра!

Да можна і 3630-тим канал вокальний чуть піджати, Якщо в міру то піде. Але якщо Евген Чернега хоче щось більш "вокальне", то нехай спробує покрутить та поганяє трохи DBX286A він звичайно цікавіший, тут тобі і мікроф.предвар. і компресор і де-ессер і енхансер і експандер/гейт та ще плюс має інсерта, куди можна вперти ще й 5-ти полосного параметрика....  І крути собі - тішся - на свій смак та уподобання :)))  Як колись писали у совкових мануалах "крутите имеющиеся в наличии ручки до получения эффекта или желаемого результата"...  :)))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти