Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який компресор найкраще підійде для вокала и чи потрібен пред сілок для нього!
Який компресор найкраще підійде для вокала и чи потрібен пред сілок для нього!

Минулася пошесть на іксайтери/максимайзери, почалася на компресори :)

Я думаю прфесіонали як використовували залізо, так і його і використовують)

Вагомість на хороший звук ніколи не проходить...Зараз пошеть вся томущо є ноутбуки))). ІМНО.

На жаль, мова про професіоналів поки не йде...

Ото правильно ви сказали що на жаль. Але тянутися до кращого ж треба?!

Я лише мав на увазі даний топік і не більше/ширше...

Шо за звір "пред сілок"?

Працюємо з таким компресором, свої гроші він виправдовує. І невже на фірмі сидять такі тупаки, що випускають цей прилад стільки років? Треба просто визначитися - для чого він вам потрібен?

І невже на фірмі сидять такі тупаки, що випускають цей прилад стільки років?

Чувак, не повіриш :) ... Та й фірма вже збанкрутувала, до речі...

Не повірю!

http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/dynproc/compr/compr.php

Евген Чернега

Ну а все таки хтось працюва з алесіс 3630!

Ну з силками то понятно, то всьо вже читано давно, та 3630-тому все життя була ціна по світу в районі 100$. Так а сьогодні і то дешевше, а в порівнянні з ним любий китаєць(саундкінг, фонік і т. п.) за такі гроші просто труп. Да схемотехніка застаріла в алесіса, але ж цей "старичок" з конкретними поставленими задачами справляється досить непогано на витрачені кошти. Звичайно що то не Ешлі, не Кларк і не ДіБіІкс та у свій час то був дуже популярний бюджетний прилад. Зрозуміло що треба тягнутися до новішого та кращого (якщо спонсор сприяє). Маю ще поки серед різного іншого, таких чотири залізяки сам. І для "бюджеток" іх хватає, бо з фінансуванням зараз самі знаєте як.... Чи то може я до них так звик...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти